TVN Turbo Rally Team na starcie Rajdu Rzeszowskiego | MOTOFAKTOR

TVN Turbo Rally Team na starcie Rajdu Rzeszowskiego

person Adrian Januszkiewicz 6/08/2020

Gdy na coś długo się czeka, to jeszcze lepiej smakuje – tak do pierwszego startu w RSMP 2020 podchodzą Łukasz Byśkiniewicz i Zbyszek Cieślar.

Reprezentanci TVN Turbo Rally Team z wielką radością i pełni energii przystępują do podkarpackich zmagań. Wystartują dobrze znanym im Hyundaiem i20 w najnowszej specyfikacji R5. Do rajdu zgłosiło się blisko 100 załóg, z czego aż 15 w samochodach najwyższej kategorii R5. 29. Rajd Rzeszowski, oprócz rangi Mistrzostw Polski, jest także rundą Mistrzostw Słowacji oraz Mistrzostw Europy Strefy Centralnej CEZ. Załogi rywalizować będą na 9 odcinkach specjalnych o długości 133 km.

Wreszcie rusza sezon rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Czuję wielką radość. Czuć ją w całym rajdowym środowisku i moim zespole. Wreszcie przejedziemy przez rampę startową, zapniemy jedynkę i strzelimy z procedury „launch control” do pierwszego odcinka specjalnego RSMP 2020. MARMA 29. Rajd Rzeszowski zapowiada się wyjątkowo emocjonująco nie tylko ze względu na to, że rozpoczyna długo wyczekiwany sezon. Ma wspaniałą i mocną obsadę z 15 samochodami klasy R5. Na liście zgłoszeń widzimy prawie 100 załóg. To bardzo cieszy, ponieważ pomimo trudniejszych ekonomicznie czasów, mamy wiele załóg i prawdziwe rajdowe święto. Do pierwszego startu podchodzimy ze spokojem i szacunkiem dla rywali. Oczywiście będziemy chcieli naszym Hyundaiem i20 R5 ze stajni APR Motorsport pojechać najlepiej, jak potrafimy. Dwa tygodnie temu wystartowaliśmy treningowo w Głubczycach. Były to cenne kilometry, jednak wiem, że będę się jeszcze „rozjeżdżał” po tak długiej przerwie. Z całą pewnością przed nami fascynujący rajd w otoczeniu przepięknego Podkarpacia. Odcinki są bardzo szybkie i wąskie, podnoszące poprzeczkę trudności bardzo wysoko. Chciałbym podziękować naszym Partnerom za wspólne rozpoczęcie kolejnego rajdowego sezonu, firmom: Auto Partner z marką MaXgear, NOVOL, Kratki, TEKOM Technologia, Siren7, IPlanet Radom, IHome, Michelin oraz telewizji TVN TURBO za wsparcie medialne. Miłośników rajdów zachęcam do śledzenia rywalizacji przy trasie, jak i przed ekranami komputerów, tabletów i smartfonów. Łukasz Byśkiniewicz kierowca TVN Turbo Rally Team
W końcu zaczynamy opóźniony sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2020. To będzie emocjonujący sezon, krótki, ale intensywny. Rajd Rzeszowski jest mi świetnie znany i bardzo go lubię. Kultowe odcinki specjalne, jak Lubenia, są świetnym miejscem na rozpoczęcie sezonu. Na Rajdzie Rzeszowskim dowiemy się, kto w jakiej jest formie i jakie prezentuje tempo. Obsada rajdu jest bardzo mocna. Będziemy chcieli być w jej czołówce. Jeszcze raz powtórzę, że bardzo się cieszę, że wracamy do Hyundaia i20 R5 na odcinki specjalne Mistrzostw Polski. Dziękuje za to naszym Partnerom. Zbigniew Cieślar pilot TVN Turbo Rally Team

 

29. Rajd Rzeszowski rozpoczyna się dzisiaj (6 sierpnia 2020) i potrwa do soboty (8 sierpnia 2020).

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).