Tutoriale technologiczne Herth+Buss na YouTube | MOTOFAKTOR

Tutoriale technologiczne Herth+Buss na YouTube

person Adrian Januszkiewicz 10/11/2020

Na kanale YouTube firmy Herth+Buss można znaleźć tutoriale technologiczne, które mogą być pomocne warsztatom i nie tylko.

Nawet najlepsi eksperci w warsztacie czasami osiągają swoje granice. Tutaj do gry wkracza kanał YouTube Herth+Buss. Dzięki samouczkom niemiecka firma przekazuje swoją wiedzę nie tylko warsztatom, ale także specjalistycznym sklepom i mechanikom amatorom. Z pomocą kolegów z warsztatu i swoich techników Herth+Buss dysponuje szeroką wiedzą w zakresie części samochodowych i elektryki samochodowej. Są też przydatne porady i wskazówki dotyczące warsztatu.

 

Warsztaty coraz częściej zajmują się optymalizacją etapów pracy, a tym samym oszczędnością kosztów, a przede wszystkim czasu. Samouczki Herth+Buss koncentrują się właśnie na tym. Na kanale YouTube koledzy Herth+Buss z warsztatów pokazują różne obszary zastosowań w  asortymencie marki i pokazują warsztatom, jak mogą zoptymalizować swoją codzienną pracę w warsztacie i ją ułatwić. Niezależnie od tego, czy jest to właściwa metoda zaciskania lub kruszenia, naprawa złączy czy szybkie rozłączanie styków, na kanale YouTube każdy powinien znaleźć to, czego szuka.

 

Kumple z warsztatu krok po kroku pokazują również, jak skuteczna jest klimatyzacja i dezynfekcja wnętrza za pomocą AirClean, wykrywanie nieszczelności w nieszczelnym układzie klimatyzacji czy prawidłowe zgniatanie okuć. Samouczki dotyczące pojazdów są dostępne w języku niemieckim i, jeśli to konieczne, z angielskimi napisami.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).