Tutoriale technologiczne Herth+Buss na YouTube | MOTOFAKTOR

Tutoriale technologiczne Herth+Buss na YouTube

Na kanale YouTube firmy Herth+Buss można znaleźć tutoriale technologiczne, które mogą być pomocne warsztatom i nie tylko.

Nawet najlepsi eksperci w warsztacie czasami osiągają swoje granice. Tutaj do gry wkracza kanał YouTube Herth+Buss. Dzięki samouczkom niemiecka firma przekazuje swoją wiedzę nie tylko warsztatom, ale także specjalistycznym sklepom i mechanikom amatorom. Z pomocą kolegów z warsztatu i swoich techników Herth+Buss dysponuje szeroką wiedzą w zakresie części samochodowych i elektryki samochodowej. Są też przydatne porady i wskazówki dotyczące warsztatu.

 

Warsztaty coraz częściej zajmują się optymalizacją etapów pracy, a tym samym oszczędnością kosztów, a przede wszystkim czasu. Samouczki Herth+Buss koncentrują się właśnie na tym. Na kanale YouTube koledzy Herth+Buss z warsztatów pokazują różne obszary zastosowań w  asortymencie marki i pokazują warsztatom, jak mogą zoptymalizować swoją codzienną pracę w warsztacie i ją ułatwić. Niezależnie od tego, czy jest to właściwa metoda zaciskania lub kruszenia, naprawa złączy czy szybkie rozłączanie styków, na kanale YouTube każdy powinien znaleźć to, czego szuka.

 

Kumple z warsztatu krok po kroku pokazują również, jak skuteczna jest klimatyzacja i dezynfekcja wnętrza za pomocą AirClean, wykrywanie nieszczelności w nieszczelnym układzie klimatyzacji czy prawidłowe zgniatanie okuć. Samouczki dotyczące pojazdów są dostępne w języku niemieckim i, jeśli to konieczne, z angielskimi napisami.

 

Źródło: Herth+Buss

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).