Turbosprężarki do pojazdów ciężarowych w ofercie Nissens | MOTOFAKTOR

Turbosprężarki do pojazdów ciężarowych w ofercie Nissens

person Adrian Januszkiewicz 20/12/2021

Nissens rozszerzył swoją ofertę turbosrpężarek o modele przeznaczone do pojazdów ciężarowych. Początkowa oferta obejmuje 240 numerów OE.

Firma Nissens Automotive dodała ostatnio do swojej kategorii produktowej „Wydajność i Emisje” 16 nowych turbosprężarek zaprojektowanych do pojazdów ciężarowych i autobusów. Nowe referencje obejmują 240 numerów OE, co zapewnia pokrycie najpopularniejszych obecnie modeli pojazdów ciężarowych, jeżdżących po europejskich drogach. Aby wyprodukować turbosprężarki zgodne ze standardem „Genuine Nissens Quality” wykorzystano wiedzę zdobytą w ramach programu budowy turbosprężarek przeznaczonych do samochodów osobowych, którą połączono z wieloletnim doświadczeniem czołowego producenta części zamiennych do pojazdów ciężarowych.

 

Birger Strand, Turbo Business Manager w Nissens Automotive, rozwija myśl: Rozumiemy ogromną wagę jakości, niezawodności i wydajności w pojazdach ciężarowych. Po tym, jak skutecznie rozwinęliśmy turbosprężarki do samochodów osobowych i dostawczych czujemy, że jesteśmy na dobrej pozycji do dalszego rozwijania oferty tych zaawansowanych podzespołów silnikowych, z myślą o bardzo wymagającym rynku pojazdów ciężarowych. Doświadczenie, które zdobyliśmy przy produkcji części układów chłodzenia i klimatyzacji do pojazdów ciężarowych, jak i nasza w pełni dojrzała i unikalna wiedza na temat turbosprężarek do samochodów osobowych, pozwoliły sięgnąć nam wyżej i zrobić kolejny krok w kategorii turbosprężarek. Wprowadzając do oferty Nissens turbosprężarki do pojazdów ciężarowych, zamierzamy dostarczyć jedne z najwydajniejszych produktów na rynku części zamiennych w segmencie pojazdów ciężarowych – wysoce konkurencyjne rozwiązania z zakresu turbosprężarek dla naszych Klientów.

Wysokie normy jakościowe

Na przestrzeni lat firma Nissens rozwijała koncepcję Najwyższej Jakości Nissens („Genuine Nissens Quality”). Zasadniczo skupia się ona na podnoszeniu standardów, mających zastosowanie do produktów przeznaczonych na rynek części zamiennych. Uwzględniając doświadczenie firmy nie tylko jako producenta podzespołów klasy premium, dysponującego własnym zaawansowanym działem projektowania w połączeniu z możliwościami przeprowadzania testów i walidacji, lecz również jako jednego z nielicznych producentów na rynek części zamiennych, którzy zdobyli certyfikat jakościowy „Ford Q1”, firma Nissens od samego początku była w stanie poradzić sobie z projektem turbosprężarek do pojazdów ciężarowych.

 

Christian Germain Rosendahl, Product Manager, Efficiency & Emission w Nissens Automotive, mówi: Opracowaliśmy unikalny produkt, koncentrując się na zaprojektowaniu od podstaw wewnętrznych części turbosprężarek oraz na zwróceniu uwagi na każdy szczegół. Nasze turbosprężarki są wyśmienitymi zamiennikami części OE. Oznacza to, że moc, zużycie paliwa i poziom emisji pojazdu ciężarowego z zamontowaną turbosprężarką Nissens nie ulegną zmianie. Nasza turbosprężarka jest nieodzowna dla wszystkich flot pojazdów ciężarowych, jest łatwa w montażu, wydajna i trwała.

 

Turbosprężarki Nissens zostały dokładnie przetestowane i skalibrowane, tak aby zapewnić optymalne doładowanie w celu uzyskania możliwie najlepszych osiągów silnika i jednocześnie oszczędności w zużyciu paliwa. Pakowane są ze szczególną uwagą, a wszystkie niezbędne części, takie jak uszczelki albo śruby, zawarte są od razu w kartonie, w komplecie z nową turbosprężarką.

 

Szczegółowe informacje na temat produktu zostały udostępnione przez Nissens w Wirtualnym Showroomie.

 

Źródło: Nissens

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).