Tuleja metalowo-gumowa do Fiata Doblo w ofercie VanKing | MOTOFAKTOR

Tuleja metalowo-gumowa do Fiata Doblo w ofercie VanKing

person Adrian Januszkiewicz 22/05/2019

W ofercie Van King dostępna jest tuleja resoru do Fiata Doblo (2000 r.) z wkładką z tworzywa sztucznego marki FAST.

Projektowana z myślą o wersji osobowej Fiata Doblo, pasuje również do wersji towarowej. Teraz dostępna w asortymencie VanKing pod kodem FT18234P. Czym różni się taka tuleja od standardowego zamiennika?

Tuleja FAST posiada wkładkę z tworzywa sztucznego, która m.in. zmniejsza hałas zawieszenia oraz poprawia precyzję prowadzenia samochodu. Rozwiązanie zapewnia długą żywotność ze względu na właściwości samosmarujące wkładki. Tuleja FAST cechuje się większą odpornością na korozje, sól, brud i olej. Jest również w stanie przenosić spore obciążenia. Zachowuje lepsze parametry w niższych temperaturach pracy. Maciej Łagowski Product Manager VanKing

 

VanKing Celkar Group Sp. z o.o. to dystrybutor oraz producent części do samochodów dostawczych, w tym pełny asortyment części marek specjalistycznych FAST HANSWERK.

 

Źródło: VanKing

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).