Trzy atrakcje SKF na ProfiAuto Show 2019 | MOTOFAKTOR

Trzy atrakcje SKF na ProfiAuto Show 2019

person Redakcja 6/06/2019

Dla SKF branżowe targi ProfiAuto to okazja zarówno do spotkania się z mechanikami samochodowymi, jak i prezentacji swojej oferty.

Parafrazując powiedzenie – samochód jaki jest każdy widzi. A co się kryje pod karoserią? To także nie jest tajemnicą – tysiące elementów i części. Niektóre z nich pochodzą od SKF. Które? W tym pomoże technologia rozszerzonej rzeczywistości dostępna za pośrednictwem gogli VR. Przenosząc się w świat cyfrowy zobaczymy to na przykładzie trójwymiarowego modelu koła samochodowego zbudowanego na elementach układu zawieszenia i kierowniczego SKF. Co więcej, po zeskanowaniu unikalnego kodu i zainstalowaniu aplikacji SKF, podobny efekt będzie można przenieść na ekran swojego smartfonu lub tabletu.

Podczas ostatniej edycji Automechaniki we Frankfurcie zaprezentowaliśmy absolutnie nową gamę produktów SKF. Są to elementy układu zawieszenia i kierowniczego. Części te znajdą się również na naszym stoisku podczas ProfiAuto Show 2019, ale przygotowaliśmy też wirtualny pokaz ich zastosowania w samochodzie. Myślę, że taka forma będzie coraz częściej wykorzystywana na szkoleniach czy targach, ciekawi jesteśmy pierwszych wrażeń naszych gości. Katarzyna Skowronek SKF

 

Formę realnego eksponatu na targowym stoisku SKF przybierze 5-biegowa skrzynia manualna. Posłuży za nią przekrój egzemplarza montowanego w bardzo popularnych w Polsce modelach z Grupy Volkswagen, takich jak Skoda Fabia i Octavia czy VW Polo i Golf. Do współpracy z nią przeznaczono silniki FSI, TFSI, TSI i TDI o pojemności od 1.0 do 1.6 litra. SKF oferuje do niej między innymi łożyska, zaś prezentowany model wykorzystywany jest podczas szkoleń dla mechaników.

Nie lada gratką dla miłośników sportów motorowych będzie ekspozycja motocykli żużlowych. Ta dyscyplina, określana potocznie „czarnym sportem”, od zawsze miała w Polsce liczne grono wiernych kibiców. A tym samym piękną i bogatą historię. Z nieukrywaną przyjemnością włączyliśmy się w jej promowanie, poprzez wsparcie Fundacji Narodowego Muzeum Sportu Żużlowego Speedway Nostalgia. Motocykle z jej kolekcji będzie można obejrzeć zarówno na naszym stoisku, jak i w holu wejściowym. Katarzyna Skowronek

 

Źródło: SKF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).