Trwa sprzedaż biletów na Kongres Nowej Mobilności 2023 | MOTOFAKTOR

Trwa sprzedaż biletów na Kongres Nowej Mobilności 2023

person Januszkiewicz Adrian 22/03/2023

W dniach 26-28 września br. w Łodzi odbędzie się Kongres Nowej Mobilności 2023. Bilety z puli Early Bird KNM 2023 można kupować do końca kwietnia br.

 

Kongres Nowej Mobilności 2023 będzie czwartą edycją największej konferencji w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poświęconej rozwojowi rynku pojazdów elektrycznych. Liderzy, praktycy i eksperci zielonej transformacji na rzecz zerowej emisji i dekarbonizacji sektora transportu, spotkają się na najszybciej rozwijającym się wydarzeniu branży e-Mobility w okresie pełnym wyzwań.

 

Zmiany geopolityczne wpływają na cały sektor nowej mobilności. Niepewność łańcuchów dostaw i spowolnienie gospodarcze odczuwalne są na wszystkich kontynentach i we wszystkich obszarach przemysłu. Na rynki Unii Europejskiej i gospodarkę energetyczną wciąż oddziałują skutki wojny w Ukrainie, co wpływa na przyspieszanie dążenia do uniezależnienia unijnej gospodarki od importu paliw kopalnych. W 2023 r. wejdą w życie regulacje prawne przełomowe dla europejskiego sektora elektromobilności. Z każdym miesiącem jesteśmy coraz bliżej terminów wyznaczonych w pakiecie “Fit for 55”. Postępujące prace nad projektami takimi jak Net-Zero Green Industry Act dowodzą, że decydenci są świadomi konieczności budowy jeszcze mocniejszej pozycji europejskiego przemysłu neutralnego emisyjnie.

 

Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający PSPA, Fot. PSPA
Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający PSPA, Fot. PSPA

W tym samym czasie coraz szybciej postępują negatywne zmiany klimatyczne, którym rynek musi stawić czoła. Dążenia do dekarbonizacji całego unijnego łańcucha dostaw przemysłu motoryzacyjnego są zawarte m.in. w rozporządzeniach o standardach emisyjnych czy nowych regulacjach bateryjnych. To najwyższy czas, aby państwa regionu CEE z Polską na czele podjęły niezbędne działania, aby w pełni wykorzystać szansę na przyspieszenie zeroemisyjnej transformacji – mówi Maciej Mazur, Dyrektor zarządzający PSPA, Wiceprezydent AVERE.

Społeczność KNM 2023

KNM 2023 jest skierowany do przedstawicieli biznesu i interesariuszy z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu – podmiotów już aktywnych na rynku elektromobilności, ale także firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii. W dniach 26-28 września br. organizatorzy kongresu znów połączą producentów pojazdów i infrastruktury, operatorów i dostawców usług w obszarze ładowania, firmy technologiczne, floty i przedsiębiorstwa transportowe, koncerny energetyczne i paliwowe, a także rozwijające się startupy i instytucje finansujące nową mobilność. Biznes potrzebuje mobilności, a nowa mobilność biznesu, dlatego w kongresie uczestniczyć będą firmy z wielu innych branż i sektorów, dla których ważne są kwestie zrównoważonego rozwoju i ESG.

 

Kongres, jak co roku zaszczycą także swoją obecnością wysocy rangą politycy, unijni i krajowi decydenci, przedstawiciele administracji centralnej i lokalnej, w tym włodarze miast, dyplomaci, liderzy opinii, liczące się think tanki, świat nauki oraz interesariusze rynku z całego CEE, aktywni w obszarze zeroemisyjnych technologii. KNM odbędzie się w dwujęzycznej formule, gromadząc licznych decydentów z Europy i świata oraz interesariuszy C-Level.

Konferencja KNM 2023

Organizowana w ramach KNM konferencja to dzisiaj najważniejsze środkowoeuropejskie forum liderów zrównoważonej mobilności. Od 2019 r. budowana jest marka wydarzenia i tworzone jest wyjątkowe miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i idei dla kluczowych interesariuszy sektora zeroemisyjnych technologii w transporcie z całej Europy. Kongres wyróżnia otwarta, warsztatowa formuła, a także tematyka skupiająca się na budowie współpracy i partnerstw.

 

Od wielu edycji trwale łączymy i pomagamy uczestnikom rynku. Z roku na rok dialog branżowy w ramach KNM wchodzi na wyższy poziom merytoryczny, a większość uczestników jest zawodowo związana z rynkiem nowej mobilności. Tematyka konferencji w tym roku obejmie kluczowe zagadnienia i wyzwania stojące przed branżą zrównoważonego transportu w Europie – zapowiada Łukasz Witkowski, Dyrektor operacyjny PSPA.

 

Tegoroczny program będzie oparty na sześciu strategicznych ścieżkach tematycznych:

 

  • CEE GTI Summit (Szczyt liderów zrównoważonego transportu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej),
  • Poland Drives e-Mobility (Platforma współpracy kluczowych interesariuszy rynku elektromobilności w Polsce),
  • Battery Day – EBA Summit (Konferencja producentów i ekspertów technologii bateryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego),
  • Green Fleet Forum – ESG (Forum branży flotowej, firm najbardziej zaangażowanych we wdrażanie napędów elektrycznych),
  • eHDV Forum (forum uczestników rynku HDV poświęcone rozwojowi sektora zeroemisyjnego transportu ciężkiego),
  • Hydrogen Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy komercyjnego upowszechnienia technologii wodorowych w transporcie).

 

Konferencja będzie trwała 3 dni i odbędzie się na 5 scenach. Organizatorzy zapowiadają 400 mówców i debatujących, 250 merytorycznych punktów programu oraz 1500 uczestników.

EXPO KNM 2023

W ramach tegorocznej edycji KNM zorganizowane zostaną także największe w regionie targi zeroemisyjnych technologii w transporcie, skierowane do dostawców i odbiorców rozwiązań z obszaru e-mobility z całej Europy. Będzie to pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w naszym regionie. Producenci i dostawcy otrzymają szeroki wachlarz możliwości ekspozycyjnych, aby przedstawić siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C. Tegoroczna edycja EXPO ma potwierdzić międzynarodowy charakter wydarzenia i jego rosnącą pozycję, jako wiodącego forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju. Państwa CEE są chłonnym rynkiem, a targi mają być bramą do regionu, łączącą podmioty w łańcuchu wartości.

 

Państwa regionu CEE mają szansę stać się pionierskim rynkiem eHDV, miejscem licznych inwestycji w prywatną i publiczną infrastrukturę ładowania oraz siłą napędową europejskiej konkurencyjności na światowym rynku baterii Li-Ion. Tegoroczna edycja KNM potwierdza międzynarodowy charakter wydarzenia i jego rosnącą pozycję, jako wiodącego forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju. Nasze Expo to brama do regionu, łącząca podmioty w łańcuchu wartości. Miejsce prezentacji rozwiązań zarówno dla dostawców, jak i odbiorców zeroemisyjnych technologii. Tworzone z myślą o gospodarce, społeczeństwie i klimacie – mówi Aleksander Rajch, Dyrektor ds. relacji zewnętrznych PSPA.

 

Targi będą towarzyszyły całemu kongresowi, obejmując 3 strefy wystawiennicze – wewnętrzne i zewnętrzne, zbudowane na powierzchni 13 tys. mkw. Organizatorzy zapowiadają 200 wystawców z regionu i 2000 odwiedzających. Formuła umożliwi liczne premiery, pokazy, testy i networking.

Bilety KNM 2023

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tegorocznej edycji Kongresu Nowej Mobilności mogą już kupować bilety. W puli Early Bird koszt wejściówki „Conference & EXPO pass” wynosi 1450 zł netto. W tej kwocie przysługuje dostęp do wszystkich scen konferencyjnych i przestrzeni networkingowych (Poziom 1 i 2). W tym roku dostępny jest także bilet wyłącznie na część targową. „EXPO pass” można nabyć za 399 zł netto. Jego zakup umożliwi dostęp do strefy wystawienniczej i 2 scen (Poziom 1).

 

Bilety Early Bird można kupować do 30 kwietnia 2023 r. lub do czasu wyczerpania puli. Od 1 maja do końca lipca br. bilety będą dostępne w regularnych cenach: 1950 zł netto – „Conference & EXPO pass” oraz 499 zł netto – „EXPO pass”. W sierpniu br. do samego wydarzenia ceny biletów final call będą wynosiły 2450 zł netto za „Conference & EXPO pass” oraz 599 zł netto za „EXPO pass”.

 

Bilety można zdobyć TUTAJ.

Źródło: PSPA

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).