Trwa promocja warsztatowa "Liqui Moly Cię urządzi" | MOTOFAKTOR

Trwa promocja warsztatowa "Liqui Moly Cię urządzi"

person Adrian Januszkiewicz 29/09/2021

Liqui Moly przygotowało na jesień promocję "Liqui Moly Cię urządzi" skierowaną do warsztatów samochodowych.

W promocji „Liqui Moly Cię urządzi” można wybrać szafę olejową, meble z beczek, a nawet barek zrobiony maski Ursusa! Co równie ważne, wszystkie meble, oprócz barw Liqui Moly, mogą zawierać elementy graficzne zgodne z życzeniem klienta. Oprócz mebli w promocji można wygrać: narzędzia, zabawki, sprzęt RTV i ubrania Liqui Moly.

Jakie są główne zasady akcji?

Zasady udziału w promocji i wygrywania cennych nagród są bardzo proste. Wystarczy kupować produkty Liqui Moly u oficjalnych dystrybutorów i rejestrować zakupy na stronie promocji. Każdy z produktów Liqui Moly ma swoją wagę punktową. Punkty można zamienić na cenne nagrody.

 

W czasie trwania promocji organizator będzie stale powiększać katalog nagród, jak również przygotował liczne premie w postaci czasowego zwiększania przelicznika punktów czy obniżki poszczególnych nagród. Aby być na bieżąco, należy często zaglądać na strony promocji.

 

Szczegółowy regulamin i dostęp do katalogu nagród i rejestracji znajdują się TUTAJ.

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).