Trwa promocja VIP TO TRIP 2019 | MOTOFAKTOR

Trwa promocja VIP TO TRIP 2019

person Adrian Januszkiewicz 23/11/2018

Początkiem listopada dla wszystkich klientów Auto Partner uruchomiona została kolejna edycja wyjątkowej promocji VIP TO TRIP.

Jak zwykle, uczestnicy zawalczą o udział w ekskluzywnym wyjeździe szkoleniowym w jedno z dwóch wybranych przez siebie miejsc – w kierunku słońca na Maderę lub w kierunku lodowca do doliny Stubai w Austrii.

 

W promocji trwającej od 1 listopada 2018 r. do 28 lutego 2019 roku premiowane są wszystkie zakupy dokonane w sieci sprzedaży Auto Partner SA na wybranych liniach – produktach partnerów akcji. Uczestnicy nie rywalizują między sobą, a jedynie muszą osiągnąć indywidualnie wyznaczone targety zakupowe na każdy miesiąc promocji. Organizator przewidział dwa niesamowite miejsca, w których zorganizuje wyjazdy szkoleniowe – nagrody w promocji. Uczestnicy mogą sami wybrać, czy wolą wygrzać się na słońcu i wyjechać na Maderę, czy też preferują zimowe szaleństwo i wybiorą się na lodowiec Stubai w Austrii. Wyboru należy dokonać do 3 grudnia 2018 r. poprzez specjalnie dedykowaną dla uczestników platformę www.viptotrip.pl. Na platformie po zalogowaniu można również śledzić swoje wyniki w promocji i stopień realizacji wyznaczonych targetów zakupowych.

 

Uczestnicy, którzy wybiorą wyjazd na Maderę, przenocują w czterogwiazdkowym, ekskluzywnym hotelu Rocomar Royal Orchid z pakietem all inclusive. Z tarasów hotelu rozpościera się widok na Atlantyk, a do dyspozycji gości są trzy baseny, w tym basen naturalny z morską wodą, siłownia oraz strefa wellness. Ponadto organizator zaprosi uczestników na wyprawę jeepami 4×4, górski trekking, turnieje sportowe, jogging nad oceanem, a także szkolenia tematyczne i wieczory pełne atrakcji.

 

Z kolei uczestnicy wyjeżdżający do Austrii zatrzymają się w alpejskim hotelu Sporthotel Brugger, który położony jest w miejscowości Fulpmesi i dysponuje centrum odnowy biologicznej, sauną, solarium, grotą solną, fontanną Kneippa oraz salą relaksacyjną. Z każdego pokoju podziwiać można alpejską panoramę, a do najbliższego wyciągu narciarskiego jest zaledwie kilometr drogi. Uczestnicy otrzymają czterodniowe ski passy w okolicach Doliny Stubai. Będą również mogli zrewidować swoje techniki jazdy dzięki wideoanalizie, a także wziąć udział w mini zawodach narciarskich. W międzyczasie organizowane będą również szkolenia tematyczne z branży, a wieczorami na wszystkich czekać będą liczne atrakcje.

 

Regulamin promocji oraz szczegóły wyjazdów dostępne są na stronie www.viptotrip.pl.

 

Aby wziąć udział w promocji VIP TO TRIP należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyska się szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

 

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018/2019 są: MaXgear, Quaro, Alco, Meyle, Japanparts, NK, Rymec, Bosch, ContiTech, Delphi, febi bilstein, Kayaba, NGK, MANN-FILTER.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).