Trwa promocja FULL PACK od Texa | MOTOFAKTOR

Trwa promocja FULL PACK od Texa

person Adrian Januszkiewicz 20/06/2022

Do końca września br. Texa organizuje promocję FULL PACK dla posiadaczy urządzeń TEXA CAR na zakup pakietu aktualizacji rocznej z dodatkowymi modułami wsparcia diagnostyki.

 

Zakupując zestaw FULL PACK posiadacz testera TEXA CAR zyskuje:

 

  1.  AKTUALIZACJA ROCZNA CAR TEXPACK (dostęp do wszystkich najnowszych wersji oprogramowania przez rok)
  2. TICGD – PEŁNA BAZA DANYCH TECHNICZNYCH + DIAGNOSTYKA PROWADZONA (dostęp do pełnej bazy danych technicznych, schematów elektrycznych, biuletynów technicznych oraz diagnostyki prowadzonej)
  3. DOSTĘP DO PEŁNEJ DIAGNOSTYKI pojazdów z grupy FCA (umożliwia diagnostykę pojazdów zabezpieczonych bramką GATEWAY w grupie FCA (FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES) – pojazdy powyżej 2016r)
  4. WSPARCIE CALL CENTER WYŻSZEGO POZIOMU (dostęp do pełnego wsparcia udzielanego przez profesjonalny dział Call Center – pomoc przy naprawie pojazdu, pomoc z obsługą oprogramowania, instalacje oprogramowania)
  5. PRZEJŚCIE Z CAR LIGHT DO PLUS (upgrade oprogramowania CAR z wersji LIGHT do wersji PLUS) *dotyczy klientów, którzy posiadają wersję CAR LIGHT.

Korzyści wynikające z zakupu FULL PACK Texa:

  • 540€ – klient z wersją CAR PLUS (detaliczny koszt modułów 1,2,3,4 bez promocji wynosi łącznie 1340€ – promocyjna cena = 800€ – czyli klient zyskuje 540€ oszczędności)
  • 940€ – klient z wersją CAR LIGHT (detaliczny koszt modułów 1,2,3,4,5 bez promocji wynosi łącznie 1840€ – promocyjna cena = 900€ – czyli klient zyskuje 940€ oszczędności)

 

Klientów zainteresowanych pakietem FULL PACK Texa zaprasza do kontaktu telefonicznego – 32 364 18 88 (od pn. do pt. od 8:30 do 16:30).

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).