Trwa kampania reklamowa Tensor | MOTOFAKTOR

Trwa kampania reklamowa Tensor

Exide Technologies niedawno rozpoczęło kampanię promującą akumulatory Tensor przeznaczone do wózków widłowych.

Tensor – bohater

Akumulatory Tensor pokazują, że to, co do niedawna było niemożliwe, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym staje się rzeczywistością. Wózki widłowe o napędzie elektrycznym mogą być teraz używane do zastosowań o ekstremalnych wymaganiach, w obszarach, które były zdominowane przez silniki spalinowe.

 

Tensor nie tylko dba o wydajność magazynów, ale także o środowisko. Zminimalizowany ślad węglowy i możliwość zastosowań elektrycznych sprawiają, że zgodnie z przesłaniem najnowszej kampanii reklamowej jest prawdziwym bohaterem.

 

Motywem przewodnim pierwszego etapu kampanii jest akumulator Tensor jako bohater. Choć sam nie generuje supermocy, to może być bohaterem floty w kontekście:

 

  • szybszego przemieszczania towarów;
  • obniżenia kosztów operacyjnych;
  • zwiększenia wydajności floty.

 

Akumulator przemysłowy Tensor może podnieść znacznie wydajność floty. Użycie Tensora zwiększa liczbę realnych roboczogodzin, minimalizuje przestoje i może zapewniać wysoką moc nawet w chłodnych warunkach pracy. Floty mogą oszczędzać do 14% energii, wydłużając czas pracy o 50% i obsługując do 27% więcej towarów w porównaniu ze standardowymi akumulatorami ołowiowymi. Co więcej – dla tych, którzy potrzebują prawdziwej mocy, ale chcą chronić środowisko – Tensor jest dobrym rozwiązaniem, dzięki możliwości jego pełnego recyklingu.

 

Źródło: Exide Technologies

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).