Trwa duża promocja Goodyear na opony | MOTOFAKTOR

Trwa duża promocja Goodyear na opony

person Redakcja 26/04/2023

Goodyear uruchomił akcję promocyjną, w ramach której zakup opon letnich, zimowych i całorocznych premiowany jest zwrotem gotówki w kwocie do 250 zł.

 

Aby skorzystać z promocji wystarczy wykonać 3 proste kroki:

 

1. Kup 4 opony objęte promocją (4 takie same lub 2×2) wraz z usługą montażu na stronie goodyear.pl lub w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży detalicznej objętych promocją. Możesz go znaleźć na stronie www.promocja.goodyear.pl.

 

W przypadku zakupu kompletu 4 opon promocyjnych u dealerów samochodowych usługa montażu nie jest wymagana.

 

Promocją objęte są opony marki Goodyear w rozmiarze od 17 do 22 cali przeznaczone do aut osobowych oraz 4×4/SUV a także o średnicy osadzenia felgi od 15 do 19 cali przeznaczone do aut dostawczych.

 

2. Zarejestruj dowód zakupu poprzez formularz na stronie www.promocja.goodyear.pl.

 

Zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu (tj. paragon lub faktura VAT), w których wskazana jest marka oraz rozmiar opony. Dowody zakupu, które uniemożliwiają identyfikację promowanych opon, będą odrzucane. Dodatkowo dowód zakupu musi zawierać osobną pozycję potwierdzającą montaż opon.

 

W przypadku zakupu opon promowanych u dealerów samochodowych, zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu (tj. paragon lub faktura VAT) potwierdzające dokonanie zakupu samochodu z dodatkowym kompletem czterech opon promowanych lub potwierdzające dokonanie zakupu co najmniej czterech opon promowanych.

 

3. Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz cashback w postaci czeku BLIK. Wysokość nagrody zależy od rozmiaru i przeznaczenia zakupionych opon.

 

Promocja potrwa do 30 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Regulamin oraz szczegóły akcji są dostępne na stronie www.promocja.goodyear.pl.

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).