TRW: nowa wersja strony internetowej TRW Aftermarket | MOTOFAKTOR

TRW: nowa wersja strony internetowej TRW Aftermarket

person Joanna Piszcz 23/03/2016

Po konsultacjach z klientami i zebraniu informacji na temat pożądanej funkcjonalności strony internetowej, firma TRW Aftermarket zaprezentowała nową, ulepszoną wersję swojej witryny.

Działanie to jest częścią misji mającej na celu zdobycie pozycji lidera w dziedzinie cyfrowej i podkreśla pozycję TRW jako wiodącego dostawcy produktów z grupy Corner Module na globalnym rynku części zamiennych.

 

Ułatwiona nawigacja, zwiększona funkcjonalność i wprowadzenie skutecznych opcji filtrowania produktów w zintegrowanym katalogu on-line sprawiają, że użytkownicy mają możliwość w prostszy i szybszy sposób odnaleźć części, których potrzebują. To z kolei prowadzi do większej efektywności procesu dokonywania zamówień on-line dla bezpośrednich odbiorców hurtowych.

 

TRW Aftermarket oferuje użytkownikom dostęp do informacji technicznych na temat produktów bezpośrednio z katalogu online. Poprzez jedno kliknięcie użytkownicy mogą odnaleźć i wybrać pomoc techniczną, w tym opisy napraw “krok po kroku” czy też instrukcje montażowe. Ponadto, korzystając z katalogu, użytkownicy są w stanie dokładnie sprawdzić, jakie akcesoria są zawarte w zestawie klocków hamulcowych.

Jako światowy lider na rynku części zamiennych, przeznaczyliśmy znaczne środki na rozwój strony internetowej, aby mieć pewność, że oferujemy naszym klientom możliwie najlepszą funkcjonalność, dostępną ze wszystkich urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Alexander Knorn Global Digital Manager, TRW Parts & Service

 

Strona internetowa otrzymała odświeżony, nowoczesny wygląd i rozszerzoną zawartość. Całość ma ułatwiać użytkownikom poruszanie się po serwisie. Nowością są zdjęcia 360° tysiąca najchętniej kupowanych części oraz fotografie tysiąca najpopularniejszych klocków hamulcowych i załączonych akcesoriów. Tematyka strony powiązana jest z aktualnymi kampaniami prowadzonymi przez firmę.

 

Inne zmiany to: szybkie linki, historia, koszyk na zakupy dla bezpośrednich odbiorców hurtowych, bardziej przyjazna dla użytkownika strefa logowania i bardziej interaktywna sekcja aktualności.

 

Poza zmianami w obrębie katalogu i systemu zamówień, TRW Aftermarket dokonała znacznych zmian także wewnątrz darmowego internetowego serwisu technicznego Tech Corner, dostępnego za pośrednictwem strony internetowej. Usprawniony proces wyszukiwania produktów, obejmujący wyszukiwanie na podstawie słów kluczowych, pozwala użytkownikom odnaleźć interesujące ich materiały (instrukcje montażu lub serwisowania, filmy, przewodniki itp.) oraz konkretną grupę produktów.

 

Strona www.trwaftermarket.com jest dostępna w następujących językach: angielski (Europa), niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, polski, rosyjski, turecki, angielski (Azja Południowo-Wschodnia), chiński, tajski, i angielski (Ameryka Północna).

 

Źródło: TRW Afternarket

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).