Truciciel z Białołęki ukarany przez Straż Miejską | MOTOFAKTOR

Truciciel z Białołęki ukarany przez Straż Miejską

person Redakcja 2/03/2023

Stołeczni strażnicy miejscy ukarali kolejny warsztat, w którym dla celów opałowych spalano zużyty olej z serwisowanych pojazdów. Tym razem na Białołęce.

 

Mimo nagłaśniania przez media szkodliwości spalania odpadów w bezklasowych piecach i informacji o grożących za to karach, strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska nadal ujawniają trucicieli. Tym razem przepracowany olej samochodowy spalany był w warsztacie samochodowym na Białołęce.

 

Strażnicy miejscy przeprowadzali kontrole na terenie hali. W jednej z nich zauważyli użytkowany piec na olej. W trakcie kontroli ustalili, że jako paliwo stosowano w nim przepracowany olej samochodowy. Strażnicy miejscy z Oddziału Ochroni Środowiska ustalili osobę winną termicznego przekształcania odpadów. Mężczyzna został ukarany mandatem. Funkcjonariusze pouczyli sprawcę wykroczenia o szkodliwości takiego procederu i polecili wyłączyć piec z użytkowania. W najbliższym czasie użytkownik hali może się spodziewać kolejnej kontroli.

 

Źródło: Straż Miejska Warszawa

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).