TRICO Aquablade – nowość w gamie Exact Fit | MOTOFAKTOR

TRICO Aquablade - nowość w gamie Exact Fit

person Redakcja 9/05/2023

Firma TRICO, wprowadza do swojej oferty Exact Fit pióra Aquablade. Mają one zintegrowany spryskiwacz. Wybrane modele są także podgrzewane.

 

Pióra TRICO Aquablade należą do grupy najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych piór wycieraczek dostępnych także poza siecią ASO. Są one przeznaczone do samochodów, które mają zintegrowany system spryskiwaczy. Chodzi o rozwiązanie, w którym płyn przepływa przez całe pióro i rozprowadza się równomiernie na przedniej szybie.

 

Wybrane, droższe wersje mają również podgrzewany wkład stalowy.

 

Ze względu na zaawansowaną technologię, tego typu pióra zazwyczaj nie są oferowane oddzielnie. Najczęściej możemy je kupić w kompletach z wycieraczkami wyłącznie w sieciach ASO. TRICO – producent pierwszomontażowy – wprowadza je obecnie także na rynek wtórny, co ma pozwolić kierowcom istotnie obniżyć koszt ich wymiany.

 

Zestawy TRICO Aquablade są sprzedawane parami i wykonane tak samo jak wycieraczki montowane fabrycznie. Mają odpowiednią długość i precyzyjnie wykonany profil co pozwala na łatwą wymianę: zachowujemy oryginalną ramę pióra i wymieniamy sam gumowy wkład.

 

Na początek do sprzedaży trafiły zestawy Aquablade do Volvo (modele S60, V60 i XC60). Niebawem oferta zostanie rozszerzona o kolejne referencje.

Fot. TRICO

Do każdego opakowania dołączona jest pełna instrukcja montażu, jednak sama instalacja jest prosta – wystarczy zdjąć osłonę wycieraczki, wysunąć zużyte, gumowe pióro, wsunąć w jego miejsce zamiennik TRICO Exact Fit, a następnie ponownie zamontować osłonę.

 

W TRICO nie tylko produkujemy, ale także opracowujemy nowe modele wycieraczek. Jesteśmy dumni z tego, że wciąż wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nawet najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania powinny być także dostępne na aftermarkecie. Dlatego też z przyjemnością udostępniamy kierowcom TRICO Aquablades. Docelowo gama pokryje 99% zapotrzebowania rynkowego – mówi Sam Robinson, Brand & Marketing Manager (Europe) w First Brand Group.

 

Źródło: TRICO

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).