Tradus ogłasza współpracę z VDL Bus&Coach | MOTOFAKTOR

Tradus ogłasza współpracę z VDL Bus&Coach

person Adrian Januszkiewicz 20/02/2020

VDL Bus&Coach będzie oferował swoje używane autobusy i autokary za pośrednictwem internetowej, opartej na danych platformy Tradus.

VDL Bus&Coach jest częścią VDL Groep, firmy składającej się ze światowych producentów autobusów. W ich ofercie, poza autobusami miejskimi Citea, znajdują się także autokary Futura oraz midi i minibusy. W firmie produkowane są również autobusy elektryczne i różnego rodzaju komponenty dla przemysłu autobusowego. Główne obszary sprzedaży to Francja, Niemcy, Włochy oraz kraje Beneluksu.

W chwili obecnej na giełdzie używanych autobusów i autokarów notowane jest ponad 1600 maszyn, przez co ta kategoria odgrywa w firmie TRADUS ważną rolę. Zapotrzebowanie na ten rodzaj pojazdów jest szczególnie wysokie w takich krajach jak Włochy, Rumunia i Francja. Jako międzynarodowa platforma handlu możemy zaoferować sprzedawcom dostęp do wszystkich ważnych dla nich rynków. Joost Goedhart Sales Lead Europe w firmie Tradus

 

Do tej pory, VDL Bus&Coach opierało swoje działania głównie na stronie internetowej, własnych biurach sprzedaży i zasięgu oficjalnych dealerów marki. Tradus stał się obecnie czwartym, ważnym filarem działalności, który ma nadać tempa dla rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Dzięki wspólnemu interfejsowi między platformami VDL i Tradus, ogłoszenia mogą być łatwo przenoszone z wewnętrznego systemu wprost na wirtualną giełdę – a wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Ponieważ Tradus jest częścią grupy OLX i działa na arenie międzynarodowej, mamy możliwość korzystania z szerokiego zasięgu transgranicznego w całej Europie, a nawet poza nią. Spodziewamy się wielu korzyści wynikających z podejścia opartego na wymianie danych w Internecie. W szczególności cieszy nas funkcja Tradus Market Value (TMV), która dostarczy nam ważnych informacji na temat różnych rynków i ich struktury cenowej. To jest unikalne. Ferdinand Brouwers dyrektor ds. sprzedaży na Europę Wschodnią i dyrektor zarządzający VDL Bus Center GmbH

 

Źródło: Tradus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).