TotalEnergies z Akademią Quartz w kolejnych miastach Polski

TotalEnergies z Akademią Quartz w kolejnych miastach Polski

person Joanna Piszcz 9/11/2022

W ramach programu Akademia Quartz, eksperci TotalEnergies odwiedzają szkoły o profilach motoryzacyjnych w całej Polsce i prowadzą autorskie zajęcia edukacyjne.

Tym razem projekt zawitał do Gdańska i Łodzi. Interaktywna formuła Akademii Quartz doskonale się sprawdza. Każde zajęcia to pełna sala wykładowa, skupienie i zaangażowanie uczniów. W dzisiejszych czasach to niecodzienny widok, choć trzeba zaznaczyć, że w klasach o profilach mechanicznych zawsze gromadzą się pasjonaci. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjny program tej nietypowej lekcji: wykład połączony z testami wiedzy, zakończony wręczeniem nagród dla najlepszych.

Zajęcia prowadzą najpopularniejszy mechanik w Polsce, Adam Klimek oraz inż. Andrzej Husiatyński, ekspert TotalEnergies. Adam zna motoryzację od podszewki i dla wielu młodych ludzi jest wzorem do naśladowania. Andrzej w przystępny sposób prezentuje zagadnienia techniczne z zakresu projektowania i produkcji najnowocześniejszych środków smarnych, paliw oraz płynów eksploatacyjnych.

 

Zajęcia składają się z dziesięciu filmowych modułów, które prowadzi Patryk Mikiciuk, jeden z najpopularniejszych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce. Taka forma prezentacji ułatwia zrozumienie treści. Dodatkowo, interaktywny test wiedzy podsumowujący każdy blok, wprowadza element grywalizacji i pozwala nagrodzić najlepszych uczniów.

 

Wartością dodaną przeprowadzanych zajęć jest udostępnienie uczniom internetowego zaplecza wiedzy Akademii Quartz. Pod adresem https://szkolenie-olejowe.total.com.pl/ znajdują się wszystkie filmy instruktażowe, które można przeanalizować w domu lub odtwarzać w szerszym gronie – w szkole lub w serwisie samochodowym.

Tematyka olejowa nie jest łatwa, ale w ramach programu Akademia Quartz przekazujemy ją w przystępny sposób. Patrząc na autentyczne zaangażowanie uczniów odnoszę wrażenie, że robimy to dobrze! Praca z młodzieżą przynosi nam ogromną satysfakcję. Stefan Przeniosło Dyrektor Działu Marketingu TotalEnergies Marketing Polska
Jesteśmy szczęśliwi, że możemy gościć u siebie ludzi z pasją, którzy angażują się w to co robią. Sposób w jaki przekazują swoją wiedzę jest oryginalny i inspirujący dla młodzieży. Wspaniałe jest także to, że z pierwszej ręki mamy dostęp do informacji o najnowszych technologiach stosowanych w środkach smarnych, z którymi nasi uczniowie spotykają się na co dzień podczas praktyk organizowanych przez współpracujące z nami warsztaty. Anna Grabska Dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych i Mechatronicznych w Łodzi
Bardzo się cieszę, że mogliśmy gościć przedstawicieli TotalEnergies i takich ekspertów jak Adam Klimek. Podoba mi się formuła szkolenia, myślę, że uczniowie bardzo dużo z niego skorzystali. Mam nadzieję, że będzie to początek naszej współpracy z TotalEnergies, gdyż tego typu szkolenia wspaniale wpisują się w nasz szkolny program kształcenia kadr branży motoryzacyjnej XXI wieku. Sławomir Bochniak ZSS w Gdańsku, Wicedyrektor ds. kształcenia samochodowego
Bardzo lubię dzielić się z młodzieżą swoją wiedzą i doświadczeniem. Przypominają mi się wówczas moje szkolne czasy. Akademia Quartz trafia na bardzo podatny grunt i również odbierana jest bardzo pozytywnie. Po ostatnim spotkaniu w szkole w Gdańsku zamieściłem post z prowadzonych zajęć na FB. W odpowiedzi pojawiły się prośby o kolejne szkolenia w innych lokalizacjach. Mam nadzieję, że prędzej czy później uda nam się dotrzeć do wszystkich zainteresowanych. Adam Klimek Akademia Quartz

Źródło: TotalEnergies

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).