TotalEnergies i NEXUS przedłużają strategiczne partnerstwo | MOTOFAKTOR

TotalEnergies i NEXUS przedłużają strategiczne partnerstwo

person Adrian Januszkiewicz 21/04/2022

TotalEnergies i NEXUS przedłużyli globalne partnerstwo strategiczne o 5 lat.

W ramach tego partnerstwa TotalEnergies Lubrifiants będzie rozszerzać swoją obecność nw N! społeczności, która odnotowała szybki wzrost sprzedaży – z 7,2 miliarda euro w 2015 roku do prawie 35 miliardów euro do końca 2021 roku – stając się „ITG” (International Trading Group) numer 1 na świecie, z 171 dystrybutorami. NEXUS zwiększa swoją obecność na dynamicznie rozwijających się rynkach, takich jak Afryka, Bliski Wschód, USA, Ameryka Łacińska i region Azji i Pacyfiku, które są również kluczowymi dla TotalEnergies.

 

NEXUS będzie nadal rozszerzał swoją ofertę o oleje premium, podczas gdy TotalEnergies będzie bardziej eksponowane dzięki N! dystrybutorom.

 

Obie firmy mają wspólne cele. Odnowienie partnerstwa ma dać również możliwość współpracy w nowych obszarach wzrostu, w szczególności poprzez oferowanie bardziej zrównoważonych i odpowiedzialnych rozwiązań dla sprzedaży na rynku wtórnym.

 

Współpracujemy już z firmą NEXUS od kilku lat, a odnowienie naszego strategicznego partnerstwa odzwierciedla nasz wspólny cel, jakim jest dążenie do doskonałości i innowacji. TotalEnergies Lubrifiants angażuje się w ochronę środowiska poprzez redukcję wpływu naszych działań w każdym kraju, w którym działamy. Jesteśmy dumni z rozszerzającej się współpracy z nowym światowym liderem motoryzacyjnych części zamiennych, który również jest szczególnie aktywny w zakresie zrównoważonego rozwoju – mówi Jean Parizot, wiceprezes ds. motoryzacji w TotalEnergies Lubrifiants.

 

Partnerstwo z TotalEnergies Lubrifiants jest głównym atutem NEXUS, biorąc pod uwagę, że mamy wiele synergii na bardzo specyficznych rynkach, które wymagają niestandardowych rozwiązań. Ponieważ innowacyjność jest naszą podstawową wartością, TotalEnergies i NEXUS podzielają zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym, która zapewnia, że możemy przyczynić się do wzrostu bezemisyjnego – dodaje Gael Escribe, dyrektor generalny NEXUS Automotive International.

 

Źródło: NEXUS

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).