Total wzmacnia się na rynku smarów przemysłowych | MOTOFAKTOR

Total wzmacnia się na rynku smarów przemysłowych

person Redakcja 7/10/2020

Total Lubrifiants ogłasza zakup spółki Lubrilog SAS. Transakcja ta ma wzmocnić pozycję Total Lubrifiants na rynku smarów przemysłowych.

Lubrilog SAS to francuska firma z siedzibą w Romans sur Isère, specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji syntetycznych środków smarnych, o bardzo wysokiej wydajności. Produkty Lubrilog dostosowane są do specyficznych potrzeb klientów i bez problemu powinny sprostać szerokiemu zakresowi ekstremalnych ograniczeń technicznych. Dzięki tej specyficznej dla klienta gamie produktów, Total Lubrifiants poszerza swoją ofertę, oferując klientom w pełni zintegrowane rozwiązanie na skalę światową.

Cieszę się, że mogę powitać Lubrilog w zespole ds. środków smarnych w firmie Total. Dzięki międzynarodowej obecności, nasze zespoły i inżynierowie na całym świecie będą mogli wykorzystać zaawansowane rozwiązania techniczne Lubrilog z korzyścią dla naszych klientów. Ten krok jest w pełni zgodny z naszą strategią rozwoju technologii i bycia partnerem z wyboru dla naszych klientów. Ta gama produktów jest również zgodna ze strategią klimatyczną Total i ambicją Grupy, aby osiągnąć zerową emisję netto do 2050 r. oraz zmniejszyć ślad węglowy swoich klientów. Pierre Duhot starszy wiceprezes Total Lubrifiants

 

Total ma długą historię dostarczania środków smarnych najwyższej jakości i rozwiązań konserwacyjnych dla przemysłu, jednocześnie spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

 

Źródło: Total

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).