Total: wysoka frekwencja gości ProfiAuto Show na stoisku marki | MOTOFAKTOR

Total: wysoka frekwencja gości ProfiAuto Show na stoisku marki

person Redakcja 28/06/2018

Mobilne laboratorium olejowe Total okazało się idealnym miejscem do spotkania z mechanikami na ProfiAuto Show 2018.

Przy tej okazji nie mogło też zabraknąć członków Team Total.

 

Pierwszy weekend wakacji upłynął pod znakiem ProfiAuto Show 2018. Organizowane od 15 lat branżowe targi jak zwykle przyciągnęły tysiące osób zajmujących się na co dzień naprawą i serwisowaniem pojazdów mechanicznych. Jedną z najczęściej dokonywanych usług w ich warsztatach jest wymiana oleju silnikowego. Można by więc uznać, że w tym zakresie powiedziano i pokazano już wszystko, a każdy mechanik stał się ekspertem. Tej tezie przeczy jednak wysoka frekwencja na stoisku koncernu Total.

Naturalnie targi branżowe, jak ProfiAuto Show, są okazją do zaprezentowania naszej oferty handlowej. Ale też dużą wagę przykładamy do spotkań z mechanikami, którzy na co dzień pracują z naszymi produktami. To doskonały pretekst do podzielenia się swoim doświadczeniem i uwagami. Idealnym uzupełnieniem tej formy jest mobilne laboratorium olejowe Total, w którym przekazujemy wiedzę praktyczną. Cieszy nas duże zainteresowanie ze strony mechaników, którzy niezależnie od zawodowego stażu, chcą w ten sposób pogłębiać swoją wiedzę. Andrzej Husiatyński szef działu technicznego Total Polska

 

Dodatkowym atutem mobilnego laboratorium olejowego są prezentacje prowadzone przez członków Team Total. Po trzech latach działalności nikomu nie trzeba już przybliżać sylwetek Adama Klimka, Patryka Mikiciuka i Klaudii Podkalickiej. To właśnie oni, w formie publikowanych artykułów na stronie www.teamtotal.pl i filmów na kanale YouTube, dzielą się swoim doświadczeniem z perspektywy pracy mechanika, dziennikarza i pasjonata motoryzacji oraz kierowcy rajdowego i wyścigowego. Ich obecność na ProfiAuto Show była więc okazją do bezpośredniego spotkania, zrobienia pamiątkowego zdjęcia czy zdobycia imiennej dedykacji.

Mobilne laboratorium Total stanowi doskonałe miejsce do zaprezentowania od kuchni właściwości olejów silnikowych i przekładniowych oraz płynów eksploatacyjnych. Każdy mechanik znajdzie w nim coś ciekawego i nowego dla siebie, co wykorzysta w swojej pracy. Do dyspozycji mieliśmy też model rajdowego BMW z bogatej kolekcji Patryka Mikiciuka. Mogliśmy więc zaprezentować kilka praktycznych porad na żywym organizmie. Towarzyszył temu zapach prawdziwej benzyny i dźwięk podrasowanej jednostki napędowej. To zawsze przyciąga uwagę zwiedzających i jednocześnie podkreśla realizm naszych działań. Adam Klimek Team Total

 

Dla osób, które nie mogły być obecne na ProfiAuto Show 2018, udostępniono relacje on-line ze stoiska Total Polska. Co ważne, zapis trzech części zapisano w archiwum firmowego profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/totalpolska/videos/2051854078362069/
https://www.facebook.com/totalpolska/videos/2051704601710350/
https://www.facebook.com/totalpolska/videos/2051634211717389/

 

Źródło: Total

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).