Total: Team Total zaprasza na ProfiAuto Show 2018 | MOTOFAKTOR

Total: Team Total zaprasza na ProfiAuto Show 2018

person Redakcja 15/06/2018

Ekspozycja na stoisku Total na targach ProfiAuto nie ograniczy się do produktów smarnych i eksploatacyjnych przeznaczonych do pojazdów mechanicznych.

Będzie to również okazja do osobistego spotkania z ekspertami z Team Total i działu technicznego Total Polska.

 

W weekend 23-24 czerwca w halach MCK i Spodka w Katowicach odbędzie się 15. edycja branżowych targów ProfiAuto Show 2018. Na tak ważnym spotkaniu z przedstawicielami sklepów, hurtowni, warsztatów i serwisów samochodowych nie może zabraknąć międzynarodowego koncernu energetycznego Total. Będzie to więc okazja do spotkania i wymiany doświadczeń związanych z produktami smarnymi i eksploatacyjnymi marek Total i Elf.

 

Doskonałym uzupełnieniem będzie mobilne laboratorium olejowe Total. Cykl wykładów na temat jakości, coraz ostrzejszych wymagań konstruktorów silników i skrzyń biegów oraz środowiska pracy olejów, smarów oraz płynów eksploatacyjnych w pojazdach mechanicznych poprowadzi Andrzej Husiatyński, szef działu technicznego Total Polska i Adam Klimek, najpopularniejszy mechanik samochodowy w naszym kraju.

 

Co więcej, na stoisku obecni będą także członkowie Team Total. Ten unikalny w Polsce projekt, prowadzony od trzech lat, kierowany jest między innymi do mechaników samochodowych. Wspomniany Adam Klimek, a także dziennikarz i pasjonat motoryzacji Patryk Mikiciuk oraz kierowca rajdowy i Wicemistrz Polski w Rajdach Terenowych Klaudia Podkalicka dzielą się swoimi bogatymi doświadczeniami na temat eksploatacji, praktycznych modyfikacji oraz napraw pojazdów mechanicznych. Materiały publikowane są zarówno na stronie www.teamtotal.pl jak i w serwisie YouTube.

Miłośnikom motoryzacji, a za takich uważamy też pracowników z tej branży, składu Team Total nie trzeba przedstawiać. To nie tylko powszechnie rozpoznawane, ale też lubiane i kompetentne w swoich profesjach osoby. Stąd możliwość spotkania się z nimi, rozmowy, zrobienia wspólnego zdjęcia, a nawet zdobycia imiennej dedykacji zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Dodatkową ozdobą naszego stoiska będzie BMW pochodzące z bogatej kolekcji samochodów Patryka Mikiciuka. Ewa Kalinowska Total Polska

 

Źródło: Total

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).