Total pomaga w ratowaniu samochodów marzeń | MOTOFAKTOR

Total pomaga w ratowaniu samochodów marzeń

person Redakcja 19/03/2019

Od najbliższych odcinków "Samochód marzeń. Kup i zrób" w ratowanie samochodów włącza się producent olejów i środków eksploatacyjnych - Total.

Według szacunków średni wiek samochodu osobowego w Polsce przekracza 12 lat. Wśród nich są modele uznawane za youngtimery, ale też takie, o których potocznie mówi się “auto z duszą”. Często ich remont czy bieżąca naprawa przekraczają możliwości finansowe właściciela. Pomocą jest idea programu “Samochód marzeń: kup i zrób” emitowanego w TVN Turbo. Jego autorzy, przy wsparciu sponsorów zajmują się przywróceniem pierwotnego blasku perełkom motoryzacji.

Przy wyborze samochodu do naszego programu nie kierujemy się jego wartością rynkową. Bardzo często ważniejszy jest związek emocjonalny pomiędzy autem a jego właścicielem, taki rodzaj pasji czy miłości do czterech kółek. Cieszę się, że nasze podejście do tematu podziela coraz więcej widzów, co potwierdzają wyniki oglądalności. Trudno jednak byłoby udźwignąć cały ciężar napraw i renowacji bez wsparcia Partnerów takich jak Total Polska. Adam Klimek prowadzący program "Samochód marzeń: kup i zrób"

 

W ramach współpracy w każdym odcinku programu “Samochód marzeń: kup i zrób” prowadzący będą używać produktów marki Total. To nie tylko oleje silnikowe, ale także produkty smarne do skrzyń biegów, mostów i układów hydrauliczny oraz płyny hamulcowe i do chłodnic.

 

Adam Klimek zaprasza do śledzenia nowej serii programu.

Źródło: Total

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).