Total ogłasza konkurs Startupper Roku w blisko 60 krajach | MOTOFAKTOR

Total ogłasza konkurs Startupper Roku w blisko 60 krajach

person Joanna Piszcz 26/09/2018

Po sukcesie pierwszej edycji, rozpoczętej w 2015 w ponad 30 krajach Afryki, Total wznawia inicjatywę Challenge Startupper Roku.

Tym razem projekt Challenge Startupper Roku będzie realizowany na skalę światową w blisko 60 krajach na wszystkich kontynentach. Projekt prowadzony przez Total, edycja 2018-2019, będzie wspierać i nagradzać młodych lokalnych przedsiębiorców, zarządzających projektem lub własną firmą ze stażem nie dłuższym niż 2 lata, niezależnie od sektora działalności. W każdym z uczestniczących w konkursie krajów lokalne jury, składające się z ekspertów i partnerów projektu, wyłoni trzech zwycięzców.

 

Zgłoszone projekty będą oceniane według trzech poniższych kryteriów:

 

• innowacyjność
• wpływ na środowisko lokalne i społeczeństwo
• wykonalność i potencjał rozwojowy

 

Każdy zwycięzca otrzyma tytuł „Startuppera Roku” i będzie mógł skorzystać z pomocy finansowej (pierwsze miejsce 50.000 zł, drugie miejsce 30.000 zł, trzecie miejsce 20.000 zł), profesjonalnego wsparcia ekspertów, oraz kampanii komunikacyjnej w celu zwiększenia widoczności projektu.

 

Nowością w tym roku jest nagroda „Przedsiębiorcza Kobieta Roku” dla każdego kraju, stworzona z myślą o wsparciu dla przedsiębiorczych kobiet. Ta specjalna nagroda, uzupełniająca inne nagrody, ma za zadanie zachęcić więcej pań do udziału w konkursie „Startupper Roku”.

 

Laureat pierwszego miejsca powalczy również ze zwycięzcami z całego świata o jedną z sześciu nagród dla „Wielkiego Regionalnego Zwycięzcy”.

 

Oprócz wyzwań związanych z przedsiębiorczością, Konkurs ‘Startupper Roku” potwierdza zaangażowanie w rozwój społeczno-gospodarczy wszystkich krajów, w których działa Grupa Total. Przyczynia się także do lokalnego wzmocnienia tkanki społecznej poprzez wsparcie najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców przy realizacji ich projektów.

 

Rejestracja kandydatów będzie możliwa od 9 października, bezpośrednio na stronie internetowej: http://startupper.total.com/. Kandydaci będą mieli czas na wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 13 listopada 2018.

 

Źródło: Total

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).