TOMEX zaprasza na TTM 2022 | MOTOFAKTOR

TOMEX zaprasza na TTM 2022

person Adrian Januszkiewicz 5/04/2022

Firma TOMEX Hamulce będzie jednym z wystawców Targów Techniki Motoryzacyjnej 2022, które odbędą się już w ten weekend.

Drugi weekend kwietnia (7-10.04) to data, którą każdy miłośnik motoryzacji powinien wpisać w swój kalendarz, a następnie przyjechać na Międzynarodowe Targi Poznańskie, by podziwiać najważniejsze i najnowsze motoryzacyjne trendy podczas orgaznizowanych po pandemicznej przerwie Targów Techniki Motoryzacyjnej.

 

Polski producent elementów układu hamulcowego, firma TOMEX zaprezentuje pełny wachlarz oferowanych przez siebie produktów przeznaczonych do układu hamulcowego (Pawilon 3A, stoisko 18).

 

Poznańska impreza przyciąga pasjonatów motoryzacji z całej Polski, dlatego też nie może zabraknąć na niej naszej firmy – mówi Jacek Tomczyk, Dyrektor Handlowy TOMEX Hamulce.

 

W tym roku odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się nie tylko z pełną ofertą produktów, ale także otrzymać drobny upominek w przygotowywanej na tę okazję zabawie – dodaje Bartosz Nowak, Kierownik Sprzedaży i Marketingu.

 

Źródło: TOMEX Hamulce

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).