Tomex zaprasza na Poznań Motor Show 2019 | MOTOFAKTOR

Firma Tomex Hamulce będzie jednym z wystawców tegorocznej edycji targów Poznań Motor Show.

Polski producent elementów układu hamulcowego, firma Tomex zaprezentuje m.in. nową odsłonę kampanii, skupiającej się na promowaniu bezpiecznej jazdy. (Pawilon 4, stoisko 8).

Poznańska impreza przyciąga pasjonatów motoryzacji z całej Polski, dlatego też nie może zabraknąć na niej naszej firmy. W tym roku odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się nie tylko z pełną ofertą produktów, ale także podziwiać monstrualny samochód startujący w wyścigach na ¼ mili, a także porozmawiać z konstruktorami kilkusetkonnego silnika, w jaki wyposażony jest ten wielokrotnie utytułowany pojazd. Ponadto każdy odwiedzający nasze stoisko będzie miał możliwość otrzymania upominku do swojego samochodu. Jacek Tomczyk Dyrektor Handlowy Tomex Hamulce

 

Targi Poznań Motor Show 2019 odbędą się w dniach 29-31 marca br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Źródło: Tomex Hamulce

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).