TOMEX na targach Automotive Parts Expo | MOTOFAKTOR

TOMEX na targach Automotive Parts Expo

person Januszkiewicz Adrian 21/10/2019

W najbliższy weekend w Nadarzynie odbędzie się druga edycja targów Automotive Parts Expo.

Na targach nie zabraknie także polskiego producenta klocków hamulcowych, firmy TOMEX.

Tego typu imprezy są dla nas nie tylko kolejną okazją aby pokazać nasze nowości w ofercie, ale także spotkać się i porozmawiać z rzeczywistymi użytkownikami naszych produktów. Tym razem odwiedzający nasze stoisko mieli okazję podziwiać m.in. 700 konną Hondę Civic, biorącą z sukcesami udział w wyścigach na ¼ mili. Jest to kontynuacja naszej współpracy w tej części motorsportu. Jacek Tomczyk Dyrektor Handlowy TOMEX Hamulce

 

Targi Automotive Parts Expo 2019 odbędą się w dniach 25-27.10.2019 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo.

 

Źródło: TOMEX

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).