Tomex Hamulce podsumowuje rok 2018 | MOTOFAKTOR

Tomex Hamulce podsumowuje rok 2018

person Redakcja 8/01/2019

Jubileuszowy rok dla firmy Tomex Hamulce podsumowuje jej dyrektor handlowy, Jacek Tomczyk.

Podsumowując miniony rok możemy z pewnością nazwać go z naszej strony bardzo pracowitym. W 2018 roku przypadła 40. rocznica powstania naszej firmy co mobilizowało nas jeszcze bardziej do działań, a nasze postawione cele były jeszcze wyższe. Jesteśmy dumni, że od czterech dekad aktywnie rozwijamy naszą działalność, wsłuchując się przede wszystkim w głosy naszych partnerów biznesowych.

 

Kontynuując nasz rozwój poprzez nowoczesne technologie mogę uchylić rąbka tajemnicy, iż już wkrótce przedstawimy nową technologię prasowania klocków hamulcowych, mającą na celu dalsze gwarantowanie najwyższej jakości produktu odbiorcom z całego świata. Ubiegłej jesieni mieliśmy okazję aktywnie testować nasze klocki hamulcowe w Szwecji, a na ten rok przewidziane są dalsze testy drogowe m.in. we Włoszech. Związane jest to z tym, iż oczekujemy od naszych klocków doskonałego hamowania w każdych warunkach drogowych, bez względu na panującą aurę. Dlatego też niezależne testy prowadzone są np. w chłodnej i wilgotnej Skandynawii oraz ciepłej i suchej części południowej Europy.

 

 

W 2018 roku nasze produkty pojawiły się w jednym z najpopularniejszych katalogów motoryzacyjnych jakim jest TecDoc – już teraz możemy ocenić, iż pomogło nam to w dalszej ekspansji na rynki zagraniczne. Jako ciekawostkę mogę dodać, że nasza firma została zaliczona do grona „Certyfikowany Dostawca Danych“ (TecDoc Certified Data Supplier). Wyróżnienie to uzyskiwane jest jedynie przez dostawców zapewniających najwyższą jakość danych pod względem zarówno merytorycznym, jak i składniowym. Obecnie nasze hamulce wysyłane są do niemalże wszystkich państw Europy. Ponadto odbiorcami są także kraje bliskiego wschodu oraz centralnej Azji, gdzie pozyskaliśmy ostatnio dużych klientów na tak kiedyś egzotycznych dla nas rynkach jak Kazachstan czy Azerbejdżan.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w roku 2019, będzie można odwiedzić nasze stoisko m.in. na czerwcowych targach w Dubaju, a wcześniej będziemy gościć na zorganizowanym evencie naszego partnera w Bośni. Ponadto planujemy uczestniczyć po raz kolejny w majowych targach w Bolonii oraz pierwszy raz pojawimy się na międzynarodowych targach EQUIP w Algierii. Ten ostatni rynek co prawda jest nam znany już od lat, jednakże wciąż widzimy duży potencjał wzrostu w północnej części Afryki. Oczywiście nadal kładziemy duży akcent na rynek krajowy i już teraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska w ostatni weekend marca podczas Poznań Motor Show.

 

W 2018 roku uruchomiliśmy kolejny profil na kanale społecznościowym (Instagram), starając się dotrzeć do nowych, młodszych grup docelowych. W efekcie jesteśmy jeszcze bliżej odbiorców, którzy to mogą szybko pozyskiwać informacje o wprowadzanych nowościach, a także aktywnie śledzić naszą działalność.

 

Rok 2019 zapowiada się równie ciekawie, choćby z powodu, iż akcentujemy naszą obecność także w sporcie motorowym poprzez kontynuację wsparcia jednego z najbardziej utytułowanych teamów biorących udział w zawodach ¼ mili. Dzięki temu docieramy do licznej grupy kibiców, fanów motoryzacji pojawiających się na tego typu zawodach w całej Polsce.

 

Nasze nowe hasło przewodnie (PROJEKTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO) doskonale wpisuje się w nasze działania. Począwszy od Działu Konstrukcyjnego, przez Dział Badań i Rozwoju oraz Laboratorium naszym celem jest wysokiej jakości produkt, zapewniający bezpieczeństwo każdemu uczestnikowi ruchu drogowego. Nawiązując do bezpieczeństwa nadmienię, iż w ubiegłym roku dołączyliśmy do akcji cyklu Szkoleń Bezpiecznej Jazdy, a kolejny trening odbędzie się już 19 stycznia w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy na Torze w Łodzi.

 

Jesteśmy mile zaskoczeni bardzo pozytywnym odbiorem naszej współpracy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy motoryzacyjnych – Włodzimierzem Zientarskim. Odwiedzający stoisko Tomex podczas jesiennych targów w Nadarzynie mieli okazję porozmawiać z panem Włodzimierzem osobiście, zaczerpnąć rady czy także podzielić się własnymi spostrzeżeniami z rynku motoryzacyjnego. Dlatego też z obustronną przyjemnością nasza współpraca będzie kontynuowana, a kolejna jej odsłona nastąpi już wkrótce.

Na koniec dodam, iż przed nami jeszcze jeden ważny moment – firma Tomex w 2019 zaoferuje tarcze hamulcowe. Zgodnie z oczekiwaniami klientów nasza oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna, szeroka i przede wszystkim kompleksowa.

 

Źródło: Tomex Hamulce

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).