TOMEX Hamulce na targach Automechanika |

Na targach Automechanika we Frankfurcie firma TOMEX Hamulce zaprezentuje rozszerzony program tarcz hamulcowych.

Stoisko polskiego producenta hamulców będzie można odwiedzić podczas zbliżających się targów Automechanika we Frankfurcie (hala 4.2, stoisko E20).

Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa targi we Frankfurcie zapowiadają się niezwykle owocnie, a spowodowane jest to zwiększonym apetytem na realne spotkania B2B. Co prawda rynek IAM nadal pokonuje przeszkody związane z zachwianym łańcuchem dostaw komponentów niezbędnych do zachowania ciągłości produkcji, jednakże sytuacja ta poprawia się z każdym miesiącem. W tym roku na naszym stoisku zaprezentujemy mocno rozszerzoną w ostatnim czasie linię pokrytych specjalną powłoką zabezpieczającą tarcz hamulcowych. Produkt ten został bardzo dobrze przyjęty przez rynek, dlatego też postanowiliśmy jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie w ten wysokiej jakości produkt. Krzysztof Szymański Export Manager w firmie TOMEX Hamulce

 

Źródło: TOMEX Hamulce

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).