To był tydzień (9) | MOTOFAKTOR

To był tydzień (9)

person Joanna Piszcz 5/03/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 27 lutego - 5 marca 2023 r.

Ostatni tydzień to sporo wydarzeń u dystrybutorów samochodowych części zamiennych. Inter Cars otworzył swój pierwszy oddział w Skandynawii.

 

Z kolei Moto-Profil zaprezentował nowe logo i ogłosił kalendarz wydarzeń z okazji jubileuszu 30-lecia firmy. Auto Partner SA, świętujący również 30 lat obecności na rynku, rozpoczął jubileuszową promocję AP EXPERT.

 

BorgWarner sfinalizował przejęcie od Hubei SSE firm Electric Vehicle Charging Solution, Smart Grid i Smart Energy. Natomiast Castrol zaprezentował odświeżony wizerunek marki.

 

Do końca roku Volvo planuje otworzyć w Krakowie Tech Hub, gdzie będą tworzone innowacje dla pojazdów elektrycznych marki.

 

Niemiecki rząd tworzy koalicję, która może zablokować wprowadzenie zakazu rejestracji nowych aut spalinowych w UE po 2035 r.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).