To był tydzień! (8)

person Adrian Januszkiewicz 24/02/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 18 - 24 lutego 2019 r.

Za nami ostatni pełny tydzień lutego 2019, w którym działo się również w branży motoryzacyjnej. Firma ZF Aftermarket ogłosiła oficjalnie, że po raz kolejny wesprze Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Podsumowana została kolejna edycja ProfiAuto PitStop, która wykazała mnóstwo niedociągnięć ze strony polskich kierowców.

 

Rumuńska prezydencja Rady wypracowała wstępne porozumienie z przedstawicielami PE w sprawie nowych przepisów wyznaczających wiążące cele redukcji emisji CO2 dla pojazdów ciężkich. Ustalone zostały też obowiązkowe systemy bezpieczeństwa, jakie będą musiały się znajdować w pojazdach poruszających się po drogach UE.

 

Do Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii trafił wniosek od Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców o zmiany w ustawie o Małym ZUSie. Komisja Infrastruktury zakończyła prace nad projektem ustawy zwiększającej kary za cofanie liczników i skierowała go do drugiego czytania w Sejmie.

 

Hurtownia Motoryzacyjna Gordon osiągnęła porozumienie z Groupauto Polska i przeszła do AD International. Właściciel warsztatu w Gorzowie Wielkopolskim został ukarany za tworzenie dzikiego wysypiska śmieci i niepłacenia za ich wywóz wysokim mandatem karnym oraz zobowiązany do uprzątnięcia terenu i złożenia deklaracji na wywóz odpadów. Moto Data rozpoczęła sporządzanie nowego raportu parku samochodowego w Polsce, który będzie prawdopodobnie bardziej rzetelny niż dane CEPiK.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl