To był tydzień (8) | MOTOFAKTOR

To był tydzień (8)

person Adrian Januszkiewicz 26/02/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 20 - 26 lutego 2023 r.

 

Za nami ostatni pełny tydzień lutego 2023 r. W jego trakcie firma NGK SPARK PLUG przedstawiła nową nazwę i logo, a także ogłosiła ekspansję programu proPoints w Czechach i w Szwajcarii.

 

Retrofity LED od Philips zostały zatwierdzone do użytku na drogach publicznych w Czechach.

 

Zarząd bielskiego FCA Powertrain zapowiedział zwolnienia grupowe i znaczne ograniczenie produkcji silników spalinowych.

 

Dział Automotive Aftermarket firmy Schaeffler i firma BILSTEIN ogłosili rozszerzenie współpracy na portalu warsztatowym REPXPERT.

 

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. poinformował o wstępnych wybranych wynikach finansowych za 2022 r.

 

Nokian Tyres ogłosił wyniki wyzwania FAST RACE, BIG CHANGE.

 

SAF-Holland otrzymał zgodę z UOKiK na przejęcie firmy Haldex.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).