To był tydzień! (7) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (7)

person Joanna Piszcz 16/02/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 10-16 lutego 2020 r.

Za nami drugi tydzień lutego i kilka ważnych wydarzeń. Grupa Inter Cars odnotowała w styczniu 2020 spadek sprzedaży w Polsce. Z kolei Auto Partner został ponownie laureatem Diamentów Forbesa, a hurtownia motoryzacyjna Hart znalazła się wśród laureatów nagrody Orły Tygodnika “Wprost“, a także ogłosiła otwarcie kolejnej filii.

 

BASF zapowiedział powstanie nowego zakładu produkcji materiałów akumulatorowych w Schwarzheide (Niemcy), a Continental buduje w Teksasie fabrykę zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy.

 

Siódmy raz z rzędu Auto Partner zaprasza do udziału w promocji AP EXPERT ukierunkowanej na rozwój wiedzy i umiejętności mechaników. Z kolei bilstein group oferuje 3-letnią gwarancję producenta na marki febi, SWAG i Blue Print.

 

Inter Cars wydał katalog wyposażenia warsztatów, a BETiS organizuje w Radomiu szkolenia dotyczące Bazy Danych Odpadowych (BDO) w branży motoryzacyjnej.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).