To był tydzień! (52) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (52)

person Redakcja 29/12/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 23 - 29 grudnia 2019 r.

W ostatnim tygodniu 2019 roku, mimo okresu świątecznego, miało miejsce kilka wydarzeń w branży motoryzacyjnej. Bosch ogłosił swoją obecność na nadchodzących targach CES 2020 w Las Vegas. Firma Valeo zorganizowała specjalne spotkanie ze studentami Politechniki Śląskiej, a strona Bremboparts wraz z końcem roku uzyskała ponad 1 mln użytkowników.

 

Magneti Marelli zaprezentowało listę szkoleń technicznych, które zorganizuje w styczniu 2020. Z kolei Diesel Technic opublikował kolejny odcinek serii “Parts Specialists”.

 

Autoteile Pöllath (ATP) i Swiss Automotive Group (SAG) postanowili połączyć siły pod przewodnictwem SAG, szczególnie w obszarze zakupów i handlu elektronicznego, a Goodyear ogłosił kluczowe partnerstwa w seriach wyścigowych WEC i ELMS oraz w Rajdzie Dakar.

 

W związku z tym, że w mijającym roku polski parlament uchwalił wiele ustaw, które od 1 stycznia 2020 będą wpływać na funkcjonowanie wielu firm w Polsce, w tym tych motoryzacyjnych, utworzyliśmy spis tych, na które szczególnie polscy przedsiębiorcy powinni zwrócić uwagę.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).