To był tydzień! (52) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (52)

person Joanna Piszcz 30/12/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 24 - 30 grudnia 2018 roku.

Za nami ostatni, świąteczny tydzień 2018 roku i nieco mniej wydarzeń niż zwykle.

 

Ursus podpisał z PG Energy Capital Management warunkową umowę sprzedaży swojej spółki zależnej Ursus Bus. Z kolei Rada Europejska uzgodniła stanowisko w sprawie zmniejszenia emisji CO2 generowanych przez nowe pojazdy ciężkie.

 

Części zamienne DJ Parts są już dostępne w ofercie Auto Land. Oferta przegubów napędowych Denckermann poszerzyła się o kilkadziesiąt nowych referencji. W ostatnim tegorocznym wydaniu biuletynu Nissens News zaprezentowano comiesięczny zbiór nowości firmy Nissens.

 

Z myślą o kierowcach poszukujących ekonomicznych rozwiązań, specjaliści ProfiAuto przeanalizowali m.in. koszty najczęstszych awarii najpopularniejszych używanych pojazdów z dolnej póki cenowej.

 

Volkswagen zaprezentował pierwszą przenośną ładowarkę umożliwiającą szybkie zasilanie aut w energię elektryczną.

 

Zapraszamy także do przeczytania naszego podsumowania roku na rynku aftermarketowym – “To był rok 2018!“.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).