To był tydzień! (51) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (51)

person Joanna Piszcz 20/12/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 14-20 grudnia 2020 r.

Końcówka roku przyniosła kilka istotnych informacji. Wiceprezes zarządu Moto-Profil, Michał Tochowicz, dołączył do rady nadzorczej TEMOT International.

 

Sieć warsztatów NexusTruck została uruchomiona we Włoszech. Komisja Europejska proponuje zmiany przepisów dotyczących baterii, w tym recyklingu akumulatorów samochodowych.

 

ELIT Polska podsumowuje 2021 rok, podobnie firmy Philips i Bilstein.

 

Dział Części do Motocykli Inter Cars przygotował kolejne wydanie kalendarza ściennego, tym razem pod nazwą “Moto Legendy“.

 

Z powodu epidemii koronawirusa do 17 stycznia 2021 r. rząd przedłuża tzw. “etap odpowiedzialności“, podczas którego wprowadza dodatkowe ograniczenia.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).