To był tydzień! (51)

To był tydzień! (51)

person Joanna Piszcz 25/12/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 19 - 25 grudnia 2022 r.

Koniec roku to nieco mniej wydarzeń niż zwykle. Moto-Profil podsumował cykl Konferencji ProfiAuto Serwis, odbywających się na przełomie października i listopada br.

 

Nokian Tyres podpisał umowę kontraktową z Qingdao Sentury Tire na produkcję wybranych opon fińskiej marki do aut osobowych na rynek CEE.

 

Grupa Volkswagen i firma Enel X Way powołały spółkę Ewiva, która utworzy we Włoszech sieć stacji szybkiego ładowania.

 

Na platformie B2B ALZURA Tyre24 jest już możliwe sprecyzowane wyszukiwanie opon do pojazdów elektrycznych.

 

Globalny producent lakierów – firma Axalta – dołącza do partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a wraz z nią powraca kategoria Młody Lakiernik.

 

Z analizy AAA AUTO wynika, że na rynku wtórnym jedyną grupą aut, których liczba ofert sprzedaży powiększyła się przez rok, są te w wieku do 4-5 lat.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).