To był tydzień! (51) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (51)

person Joanna Piszcz 22/12/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 16 - 22 grudnia 2019 r.

Za nami przedostatni tydzień 2019 roku i kilka istotnych wydarzeń. Temat budzący od kilku tygodni wiele emocji to obowiązek wpisu do elektronicznej bazy ewidencji odpadów – BDO – posłowie szykują nowe rozwiązanie. Z kolei na rynku dystrybucji samochodowych części zamiennych – Auto Partner S.A. wybierze w styczniu nowego członka Rady Nadzorczej.

 

Tymczasem – po przejęciu całości udziałów w Behr Hella Service przez Mahle Aftermarket, wszystkie dotychczasowe działania BHS zostaną przeniesione do Mahle.

 

Continental prowadzi badania nad systemem regulacji ciśnienia w oponach, a niezależni eksperci uznali czytnik najazdowy Goodyear Drive-Over-Reader za wiodącą innowację na rynku.

 

Opakowania produktów Textar do samochodów osobowych wyposażone są teraz w nową plombę PROriginal, która skutecznie zabezpiecza klientów przed podróbkami. Natomiast Distrigo wprowadza na całym świecie nowy elektroniczny katalog części zamiennych.

 

Autos pokazał kolejną limitowaną edycję swojego kalendarza ściennego na rok 2020.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).