To był tydzień! (50) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (50)

person Adrian Januszkiewicz 18/12/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 12 - 18 grudnia 2022 r.

Półmetek grudnia już za nami, a w minionym tygodniu trochę się działo. Auto Partner SA przedstawił wyniki finansowe za listopad 2022. Z kolei Inter Cars awansował w ciągu roku na Liście 2000 prowadzonej przez „Rzeczpospolitą”.

 

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego opublikowała raport odnoszący się do sprawności nowoczesnych silników spalinowych.

 

FILTRON i Yamaha ogłosili, że w 2023 r. ponownie będą partnerami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Grupa Mercedes AG ogłosiła, że w Jaworze wybuduje fabrykę elektrycznych samochodów dostawczych.

 

Brembo zostało wyróżnione podwójną oceną A za transparentność w zakresie zapobiegania zmianom klimatycznym i ochrony zasobów wodnych.

 

Obył się kolejny Konwent Pirelli podczas którego włoska marka świętowała jubileusze 150-lecia globalnej działalności i 30-lecia obecności w Polsce.

 

MAHLE Aftermarket ogłosiło za to otwarcie swojego zautomatyzowanego magazynu w Olive Branch, w Stanie Mississippi (USA).

 

Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży – zapisz się na nasz newsletter.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).