To był tydzień! (5)

person Joanna Piszcz 3/02/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 28 stycznia - 3 lutego 2019 r.

Mijający tydzień przyniósł sporo nowości na polskim rynku dystrybucji samochodowych części zamiennych. Auto Partner S.A. został wyróżniony Diamentem Forbesa 2019, spółka została także autoryzowanym dystrybutorem w Polsce produktów niemieckiej marki środków smarnych – Motul. Inter Parts ogłosił oficjalnie zamknięcie swojej filii w Płocku. Z kolei Martex poszerzył ofertę o asortyment turbosprężarek brazylijskiego producenta Master Power.

 

Bosch pochwalił się wynikami finansowymi za 2018 rok, a Nexus Automotive International rozpoczął współpracę z firmami FAE i JD.com.

 

Firma Gates zmodyfikowała internetowy katalog części, udoskonalając wyszukiwarkę oraz wprowadzając nowe funkcje. Na stronie internetowej Ravenol Professionals pojawiły się dwie nowe procedury wymiany oleju ATF. Spies Hecker udostępnił kalendarz na 2019 rok – Out Of The Dark (Z ciemności).

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl