To był tydzień! (5) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (5)

person Joanna Piszcz 2/02/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 27 stycznia - 2 lutego 2020 r.

Przełom stycznia i lutego to sporo ważnych wydarzeń. BorgWarner i Delphi Technologies ogłosiły, że zawarły umowę, na mocy której BorgWarner przejmie Delphi Technologies w ramach transakcji giełdowej. Natomiast WABCO poinformowało o zawarciu ostatecznej umowy sprzedaży R.H. Sheppard na rzecz Bendix Commercial Vehicle Systems LLC.

 

Inter Cars podsumowuje rok 2019 i informuje, że w tym roku nie organizuje targów. Z kolei AS-PL informuje o swoich planach targowych na ten rok.

 

31 stycznia weszła w życie nowelizacja ustawy o BDO, która dopuszcza tymczasowe prowadzenie ewidencji odpadów w formie papierowej, a Ministerstwo Klimatu wyjaśnia kwestie techniczne związane z nowym systemem ewidencji odpadów.

 

Kierowcy w Polsce wciąż bagatelizują bieżące czynności związane z utrzymaniem samochodów, które przekładają się na stan techniczny – to wniosek płynący z kontroli przeprowadzonych w ramach akcji ProfiAuto PitStop 2019.

 

Tymczasem z raportu “MotoBarometru 2019. Nastroje w automotive” przygotowanego przez Exact Systems wynika, że 40% przedstawicieli motobranży w Polsce odczuwa niepokój związany z Brexitem, ale tylko 4% podejmuje w związku z tym jakieś działania.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).