To był tydzień! (49) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (49)

person Joanna Piszcz 11/12/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 5 - 11 grudnia 2022 r.

Ostatni tydzień przyniósł kilka istotnych informacji. Inter Cars pochwalił się wynikami finansowymi za listopad i 9 miesięcy 2022 r. Z kolei BorgWarner poinformował o przejęciu szwajcarskiej firmy Drivetek AG oraz zamiarze utworzenia ze swoich segmentów Układów Paliwowych i Aftermarketu odrębnej spółki notowanej na giełdzie.

 

LG Energy Solution Wrocław ufunduje profesjonalne Laboratorium Elektromobilności dla studentów Politechniki Wrocławskiej.

 

Firma AAA Auto opublikowała raport, z którego wynika, że po październikowym wzroście liczby ofert aut na rynku wtórnym, w listopadzie nastąpił spadek.

 

Na polskim rynku pracy brakuje aż 150 tys. zawodowych kierowców ciężarówek i autobusów,a jedna z przyczyn to brak zainteresowania młodych Polaków pracą w tym zawodzie – to wiosek z debaty, która odbyła się w Warszawie pod koniec listopada.

 

Uczniowie szkół samochodowych spotkali się w Garwolinie z partnerami i organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Natomiast podczas konferencji „Nowe horyzonty edukacji”, w której uczestniczyli przedstawiciele ProfiAuto dyskutowano o możliwościach wykorzystania nowych technologii, w tym VR w szkołach samochodowych.

 

Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży – zapisz się na nasz newsletter.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).