To był tydzień! (49) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (49)

person Joanna Piszcz 8/12/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 2 - 8 grudnia 2019 r.

Pierwszy tydzień grudnia przyniósł sporo znaczących dla branży wydarzeń. Współzałożyciel Inter Cars, Krzysztof Oleksowicz, rezygnuje z funkcji członka zarządu spółki z dniem 1 stycznia 2020 roku. To niewątpliwie wiadomość tygodnia.

 

Gorącym tematem jest także sprawa obowiązkowego wpisu do BDO, czyli bazy danych o produktach i opakowaniach – wyjaśniamy wątpliwości związane z nowymi przepisami.

 

Poza tym – do UOKiK wpłynął wniosek Denso i Toyoty dotyczący utworzenie spółki o charakterze badawczo-rozwojowym, natomiast Nexus Automotive International utworzył regionalną organizację Nexus Automotive Adriatic.

 

Tymczasem Moto-Profil podsumował cykl czterech dużych konferencji regionalnych w ramach sieci ProfiAuto Serwis.

 

Z kolei ELIT Polska udostępnił klientom katalog części i akcesoriów z oferty firmy Stahlgruber, a Inter Cars organizuje ostatni w tym roku cykl szkoleń przeznaczonych dla rynku osobowego i ciężarowego.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).