To był tydzień! (49) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (49)

person Joanna Piszcz 9/12/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 3 - 9 grudnia 2018 roku.

Miniony tydzień przyniósł zmiany personalne na stanowiskach prezesów w firmach ELIT Polska, Robert Bosch Polska i Ursus. Ważne wydarzenia także na rynku dystrybucji części motoryzacyjnych – hurtownia Gordon przystępuje do AD International i od 1 stycznia 2019 roku stanie się AD Polska. Zmiany także w sieciach warsztatowych – Q-Service rozpoczyna współpracę z firmą Castrol.

 

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Bartoszycach poniosła konsekwencje służbowe po prowokacji z wymianą żarówki w warsztacie samochodowym.

 

Grupa Kapitałowa Auto Partner po raz kolejny w tym roku odnotowuje dwucyfrowy wzrost przychodów. Natomiast firma ELIT Polska uzyskała dostęp do zasobów powiększonego magazynu centralnego w Czechach.

 

Bosch zaprezentował trzy nowe technologie – nową generację czujników przyspieszenia MEMS, pierwszy na świecie zakrzywiony zestaw wskaźników do kokpitu seryjnie produkowanego pojazdu, bezwładnościowy czujnik MEMS SMI860.

 

Dystrybutor części zamiennych do pojazdów ciężarowych – Autos – otworzył kolejny oddział i udostępnił limitowaną edycję kalendarza na 2019 rok.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).