To był tydzień! (49) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (49)

person Redakcja 12/12/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 6-12 grudnia 2021 r.

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok coraz bliżej, co nie oznacza, że nic się nie dzieje, zwłaszcza w motoryzacji.

 

W minionym tygodniu Auto Partner SA i Inter Cars opublikowały swoje wyniki finansowe za listopad br.

 

DEKRA Polska opublikowała swoje stanowisko odnośnie aktualizacji cen za urzędowe badania techniczne pojazdów.

 

Stellantis i Foxconn w ramach nawiązanego porozumienia ws. utworzenia partnerstwa zaprojektują rodzinę specjalnie skonstruowanych półprzewodników.

 

Auto Partner SA otworzył też filię w Ełku. Z kolei w Gdańsku ruszyła budowa fabryki Northvolt Poland.

 

DENSO Aftermarket otrzymał nagrodę „Dostawcy Roku 2021” od GroupAuto International, a Hankook, już szósty rok z rzędu, został uznany za najlepszego w swojej klasie lidera zrównoważonego rozwoju w rankingu DJSI.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).