To był tydzień! (48) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (48)

person Redakcja 29/11/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 23 - 29 listopada 2020 r.

Za nami ostatni tydzień listopada, w którym nie brakowało wydarzeń w branży aftermarketowej. Był on szczególny m.in. dla spółki Inter Cars, która podjęła decyzję o rozszerzeniu współpracy z ExxonMobil i znalazła się w dwóch prestiżowych rankingach polskich eksporterów magazynu “Parkiet”.

 

Grupa Auto Partner podsumowała minione 3 kwartały bieżącego roku, które skończyła na plus. Z kolei ProfiAuto zaprezentowało jak będzie wyglądać jego kalendarz ścienny na rok 2021.

 

PGM uruchomiła projekt Polish Automotive Production Hub skierowany do firm chcących przenieść swoją produkcję do Europy Środkowo-Wschodniej.

 

MANN+HUMMEL rozważa zamknięcie zakładu produkcyjnego w Wielkiej Brytanii, a BASF rozpoczął budowę zakładu produkcji aktywnych materiałów katodowych w niemieckim Schwarzheide. Spółka Steinhof za to unowocześniła linie produkcyjne do wytwarzania klocków hamulcowych i wprowadziła nowe referencje.

 

Katalog TecDoc został uzupełniony o bazę dostępnych filmów instruktażowych KYB. Za to spółka Oponeo.pl zdecydowała się na wejście w nową branżę – produktów metalowych, we współpracy z firmą Metalkas.

 

Nissens poinformował o planowanym przejęciu części spółek zależnych AVA Cooling od Enterex International Limited Group.

 

Do Nexusa dołączył Masashi Ogawa, który ma pomóc rozszerzać działalność sieci w Japonii, a Rafał Sosnowski (STM) został jednogłośnie przyjęty do zarządu EGEA.

 

Nagłośniona została także analiza trzech najpopularniejszych hybryd plug-in w 2020 roku, które emitowały podczas testów w świecie rzeczywistym więcej CO2 niż podawali producenci.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).