To był tydzień! (48) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (48)

person Adrian Januszkiewicz 4/12/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 28 listopada - 4 grudnia 2022 r.

 

Rozpoczął się grudzień. Coraz bliżej Święta i Nowy Rok. Czas podsumowań i zmian miał jednak też miejsce w minionym tygodniu. Pierwsze 3 kwartały tego roku podsumowały firmy Inter Cars i Brembo.

 

Włoska marka ogłosiła również nową identyfikację wizualną i logo. Z kolei NGK SPARK PLUG Eastern Europe i Continental Opony Polska ogłosili nowych dyrektorów generalnych.

 

KBA zatwierdził wysoce zautomatyzowany system parkowania Bosch i Mercedesa do użytku w garażu P6 prowadzonym przez APCOA na Lotnisku Stuttgart.

 

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, we współpracy z PSPA, uruchomił nabór na nowy kierunek studiów podyplomowych – „Nowa Mobilność”.

 

Inter-Team otworzył oddział w Koninie.

 

A WUZETEM został zwycięzcą szóstej edycji plebiscytu „Lubię, bo polskie” w kategorii „Produkt Innowacyjny”.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).