To był tydzień! (48) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (48)

person Redakcja 1/12/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 25 listopada - 1 grudnia 2019 r.

Tydzień przejściowy między listopadem a grudniem 2019 przyniósł kolejne wydarzenia w branży motoryzacyjnej. Grupa Auto Partner po minionych 3 kwartałach 2019 wypracowała rekordowe przychody ze sprzedaży. Z kolei Grupa Inter Cars znalazła się wśród największych polskich eksporterów według “Forbesa”.

 

ProfiAuto podsumowało I edycję swojej “Akademii Zarządzania”, a SDCM XIV edycję Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego. W gronie Preferowanych Dostawców Nexusa znalazła się firma Herth+Buss, a najnowsza edycja “MotoBarometru” Exact Systems wykazała pozytywne nastroje polskich przedstawicieli motobranży względem najbliższej przyszłości.

 

W ciągu dwóch dni w dwóch warsztatach samochodowych na Opolszczyźnie doszło do wypadków z udziałem pracowników, czym zainteresowały się lokalna PIP oraz prokuratura.

 

Ursus S.A. zawarł przedwstępną umowę sprzedaży Dywizji w Opalenicy spółce Trioliet Polska. Z kolei zarząd Mahle ogłosił powołanie od 1 stycznia nowego członka ds. HR.

 

febi bilstein poinformował, o stopniowej zmianie etykiet swoich olejów i płynów eksploatacyjnych.

 

Volkswagen ogłosił pełne zaangażowanie w rozwój napędów elektrycznych w motorsporcie, a przy tym przedstawił swoją linię ładowarek ID. Charger.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).