To był tydzień! (48) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (48)

person Joanna Piszcz 2/12/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 26 listopada - 2 grudnia 2018 roku.

W mijającym tygodniu Grupa Auto Partner pochwaliła się wynikami finansowymi za trzy kwartały 2018 r. Z kolei Sejm odrzucił projekt ustawy zakładający wprowadzenie wysokich kar finansowych za usunięcie filtra DPF dla kierowcy i wykonawcy usługi. Straż miejska w Warszawie ma pełne ręce roboty i wykrywa kolejne warsztaty samochodowe, które są na bakier z ekologią.

 

Zarząd koreańskiej spółki LG Chem zdecydował o rozszerzeniu działalności w zakresie akumulatorów pojazdów elektrycznych w Polsce, niecały rok po otwarciu fabryki.

 

Bosch opracował nowy układ scalony, który  niezawodnie odłącza w razie wypadku akumulator wysokiego napięcia od instalacji pojazdu oraz czujnik ruchu i położenia, który pozwala zautomatyzowanym pojazdom precyzyjnie określić ich położenie. Natomiast Bilstein ponownie nawiązał współpracę z producentem nowego wcielenia sportowego coupe Lancia Stratos.

 

Firma Wolk After Sales Experts uruchomiła nową bazę danych – After Sales Access, która zawiera dane z 35 europejskich rynków aftermarketowych.

 

Pojawiły się już pierwsze kalendarze na 2019 r. – ProfiAuto oraz Inter Cars. Firma Italcom udostępniła katalog nowości, a Texa wprowadza w grudniu trzy nowe moduły szkoleniowe do oferty TEXAEDU.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).