To był tydzień! (48) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (48)

person Joanna Piszcz 5/12/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 25 listopada - 5 grudnia 2021 r.

Za nami ostatni tydzień listopada i dyskusje o przyszłości branży aftermarketowej. Jak elektromobilość wpłynie na rynek pracy i aftermarket – eksperci SDCM i POPiHN zgodnie uważają, że oznacza redukcję etatów w branży motoryzacyjnej i powołują się na raport Boston Consulting Group.

 

Auto Partner SA uruchomił nową filię w Kołobrzegu – jest to 104. filia w Polsce oraz 13. otwarta w tym roku.

 

NFOŚiGW przekaże 1,87 mld zł na rozwój infrastruktury ładowania i tankowania pojazdów bezemisyjnych. Natomiast w czwartek 2 grudnia weszły w życie przepisy pozwalające na umieszczanie przy polskich drogach znaków informujących o stacjach ładowania pojazdów elektrycznych.

 

DRiV Motorparts, oddział Tenneco, wprowadza kody QR na opakowaniach komponentów, co umożliwi mechanikom natychmiastowy dostęp do wielu pomocnych informacji podczas montażu części. Z kolei klienci portalu ALZURA Tyre24 mogą korzystać z nowej, ulepszonej wyszukiwarki opon.

 

Najnowszy raport firmy EricssonConnected Cars” analizuje konsekwencje nadchodzących zmian, w tym rozwój infrastruktury drogowej opartej na IoT.

 

Jest już dostępny najnowszy kalendarz Pirelli zatytułowany „On the Road ze zdjęciami autorstwa Bryana Adamsa.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).