To był tydzień! (47) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (47)

person Joanna Piszcz 22/11/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 16 - 22 listopada 2020 r.

Powoli zbliżamy się do końca listopada. Mijający tydzień przyniósł m.in. informacje o wynikach finansowych spółek. Raporty za trzeci kwartał 2020 r. opublikowały firmy: Inter Cars, Hankook Tire, Firma Oponiarska Dębica oraz Wielton.

 

Grupa Auto Partner zdecydowała o rozbudowie powierzchni magazynowej w ramach hubu w Pruszkowie. W przyszłym roku Hurtownia Motoryzacyjna Gordon będzie obchodzić 30-lecie działalności i z tej okazji podsumowuje zmiany, jakie zaszły w spółce.

 

Niebawem do obiegu trafi w rekordowym nakładzie najnowszy kalendarz ścienny Inter Cars. Distrigo wprowadza ofertę wielomarkowych części zamiennych w Polsce.

 

Allegro optymalizuje proces zakupów części zamiennych poprzez wykorzystanie danych TecDoc, natomiast w WEB katalogu Auto-Partner Gdańsk pojawiła się nowa opcja – wyszukiwanie według numeru VIN. Nissens wprowadza możliwość przeglądania nowości ze swojej oferty w wirtualnym salonie Nissens Showroom.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).