To był tydzień! (47)

To był tydzień! (47)

person Joanna Piszcz 27/11/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 21 - 27 listopada 2022 r.

Listopad dobiega końca, a jego ostatnie dni przyniosły kilka istotnych wydarzeń. Auto Partner SA otworzył kolejną filię w czeskiej Pradze. Z kolei spółka AS-PL ponownie zagościła w rankingu TOP 100 Pomorza.

 

Tymczasem NSZZ „Solidarność” nagrodziła „Pracodawców Przyjaznych Pracownikom” – wśród nich znalazło się kilka firm z naszej branży, a Goodyear docenił kolejny polski serwis flotowy.

 

Polska dołączyła do grona 54 krajów biorących udział w programie F1 in Schools, w którym uczniowie tworzą bolid przyszłości.

 

Firma ZF zaprezentowała nowe e-napędy do pojazdów osobowych i użytkowych. Natomiast ALZURA Tyre24 przedstawiła ranking najlepiej sprzedających się opon zimowych w Polsce.

 

Sieć ProfiAuto zaprezentowała kalendarz na rok 2023, w którym w głównej roli występują samochody rajdowe.

 

Kraków jest miastem z pierwszą strefą czystego transportu w Polsce.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).