To był tydzień! (47)

person Joanna Piszcz 24/11/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 18 - 24 listopada 2019 r.

Kolejny tydzień listopada obfitujący w ważna wydarzenia za nami. Największy polski dystrybutor części zamiennych, Inter Cars, podał wyniki finansowe za trzeci kwartał 2019 r., a ZF Friedrichshafen AG utworzył spółkę joint venture z chińską Wolong Electric Group. Z kolei Continental otworzył w Polsce kolejne warsztaty samochodowe sieci BestDrive.

 

Ambasadorowie państw UE zatwierdzili wstępne porozumienie co do nowych przepisów o etykietowaniu opon pod kątem efektywności paliwowej, przyczepności na mokrej nawierzchni i hałasu.

 

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców przypomina, że zostało coraz mniej czasu na rejestrację w bazie danych o produktach, opakowaniach i gospodarce odpadami (BDO). Natomiast Ministerstwo Rozwoju informuje, że około 320 tys. najmniejszych przedsiębiorców od nowego roku będzie mogło skorzystać z tzw. Małego ZUS-u plus.

 

Z badania przeprowadzonego na zlecenie DobryMechanik.pl, wynika, że kierowcy wydawali w tym roku średnio 1360 zł na naprawę swoich aut.

 

Kilka firm świętuje jubileusze – 120 lat Castrol, 100 lat KYB oraz 60 lat opony Pirelli BS3.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).